Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[15:43] Müftülük Ocak ayı toplantısı Gölyaka da yapıldı! -- [12:12] Özlü, 5 Yılda 10 Bin İstihdam Hedefliyor -- [11:15] Aramızdan Ayrılanlar -- [17:47] Çocuk kulübü açıldı! -- [14:05] Başkan Ay karne törenine katıldı! -- [13:20] Bilardoda heyecan devam ediyor! -- [11:22] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [11:13] Güreş müsabakaları sona erdi! -- [11:01] Erdoğan Bıyık’a ev ziyaretlerinde tam destek! -- [10:59] AK Parti’de gözler Pazar gününe çevrildi --
3. Sayfa
Muhtarlar 112 Hakkında Bilgilendirildi...

Düzce Valisi Dağlı, İlgi Göstermeyen Muhtarları Eleştirdi.

Muhtarlar 112 Hakkında Bilgilendirildi...

21.7.2017
142 kez okundu.

Acil çağrı numarası 112’nin bilinirliğini artırmak ve gereksiz çağrı oranını düşürmek amacıyla Düzce’de muhtarlara ‘112 Tanıtım Etkinliği’ düzenlendi. Etkinliğe katılan Düzce Valisi Zülkif Dağlı, muhtarların ilgi göstermemesini eleştirdi.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Gönül Günaydın, Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkanı Yaşar Çengel ile Tüm Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkanı Mensur Bilgin ve merkez ilçeye bağlı köy ile Düzce, Beyköy ve Boğaziçi belediyelerine bağlı muhtarları için düzenlenen ‘112 Tanıtım Etkinliğine’ katıldı.

112 Acil Çağrı Merkezi’ndeki Konferans Salonunda düzenlenen ve 112 Tanıtım Spot Filmlerinin gösterimi ile başlayan programda konuşan Düzce Valisi Zülkif Dağlı, muhtarların etkinliğe ilgi göstermemesini eleştirerek, “Acil Çağrı Merkezinde bu bilgiyi edinmekten daha acil neleri var? Biz onlara soracağız” dedi.

Acil Çağrı Merkezi Müdürü Gönül Günaydın Çabukoğlu, merkezin çalışmalarına yönelik yaptığı açıklamada, yaşadıkları sıkıntıların yanı sıra rakamlar üzerinden bilgilendirmede bulundu.

Etkinlik, 112 Acil Çağrı merkezinin gezilmesiyle sona erdi.
Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

NAMAZ VAKİTLERİ