Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:13] Kâğıt Projesi meyve vermeye başladı! -- [17:04] Rektörden Meslek Yüksekokulu ziyareti! -- [16:52] Botanik çalıştayı sona erdi! -- [16:39] Çocuk oyununa büyük ilgi! -- [14:08] Katı atık bilgilendirme toplantısı yapıldı! -- [14:00] Başkanlık koltuğuna oturdular! -- [13:26] ‘Kutuplaştırıcı üslubun toplumu getirdiği nokta bellidir’ -- [13:07] KENDİ YURDUNDA SÜRGÜN -- [11:44] “23 Nisan geleceğimize adanmış bir tarihtir” -- [10:09] ARAMIZDAN AYRILANLAR --
Ekonomi
Hemen Kazı Hemen Kazan

Krempark Alışveriş Merkezi her zaman olduğu gibi yine bomba gibi bir etkinlikle misafirlerine kapılarını aralıyor. AVM içinde gün içerisinde yapmış olduğunuz 150 TL alışverişlerinizde kazı kazan kampanyasına katılmaya hak kazanıyorsunuz.

Hemen Kazı Hemen Kazan

6.8.2018
221 kez okundu.

Kampanyaya katıldığınız anda sizleri anında kazandığınız Krempark AVM de geçerli olacak para kartları bekliyor olacak. Tek yapmanız gereken yaptığınız alışveriş fişinizi getirerek kayıt yaptırmak. sonrasında ise sizin şansınız kaç TL Krempark para kazandığınızı belirleyecek.

 

Kazanmış olduğunuz kartlarda hangi mağazanın ismi geçiyor ise o mağazan alışveriş yapabileceksiniz,  ya da Krempark para yazan kartları AVM bünyesinde bulunan tüm mağazalarda harcama fırsatı yakalayacaksınız.

 

Krempark AVM tüm misafirlerini kazandırmaya davet ediyor. Siz harcayın biz paranızı katlayalım.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

NAMAZ VAKİTLERİ