Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:03] Selzedelerin “umut ışığı” oldular! -- [14:54] Akçakocalı iş adamından ilçeye yatırım! -- [12:59] İyi Parti’den selzedeler için kitap kampanyası! -- [12:08] Küçük tenisçilerden madalya! -- [12:03] Sokak Hayvanları için bir araya geldiler! -- [11:50] Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi alanında bir ilki gerçekleştirdi! -- [17:13] İstişare toplantısı gerçekleştirildi! -- [15:42] CHP'den Tank Palet fabrikasının devrine tepki! -- [14:45] Akçakoca’da Mevsimlik Tarım İşçilerine Sağlık Taramaları Başladı -- [14:19] Yağmur suyu mazgalları temizleniyor! --
Ekonomi
DİDER İşçilerin 'Can Suyu' Olmaya Devam Ediyor

Düzce İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, işçinin ve emekçinin yanında olmaya, sofralarına katkıda bulunmaya kapsamında çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Dernek, son olarak aracıları aradan çıkartarak temin ettikleri 4 litrelik bin adet sıvı yağı Düzce genelinde faaliyet gösteren üç fabrikada 15 TL’den satışa çıkararak mutfaklara can suyu oldu.

DİDER İşçilerin 'Can Suyu' Olmaya Devam Ediyor

5.2.2019
974 kez okundu.

Delta Alfa Çorap Fabrikası çatısı altında çalışan işçiler tarafından kurulan ve kuruluşunun ardından hemen her ay gerçekleştirdikleri etkinliklerle farkındalıklarını gün be gün arttıran Düzce İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği kuruluş amaçları kapsamında işçi ve emekçilerin ekonomilerine can suyu olmaya hız kesmeden devam ediyor.

 

 

Dernek, patates, soğan, şeker ve un’un ardından son olarak bugün Düzce genelinde faaliyetlerini sürdüren üç fabrikada gerçekleştirdiği çalışmayla bin adet 4 litrelik sıvı yağları ihtiyaç sahibi işçilere 15 TL’den dağıtarak bir nebze de olsa mutfaklara katkı sağladılar.

 

 

İşçilerin büyük ilgi gösterdikleri sıvı yağ satışının dağıtımını bizzat yapan ve herkesin faydalanması için çalışan Dernek Başkanı Sedat Mıhçı, “Dernek olarak, dün başladığımız, bugün devam ettirdiğimiz çalışmalarımızla işçi kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bugün yine çok güzel bir çalışma ile arada bulunan aracıları en aza indirgeyerek arkadaşlarımızın sofralarına katkı sağlamaya çalıştık. İlerleyen aylarda çalışmalarımızı genişleterek daha büyük kitlelere ulaştırma amacındayız. Bir nebze katkımız oluyorsa eğer ne mutlu bizlere” şeklinde konuştu.

 

 

Cüzi bir fiyata satışa çıkartılan sıvı yağlar kısa süre içerisinde tükendi.

 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Canan tuncel

5.2.2019

Kalpleri güzel çalışanlarını düşünen bir üstlerimiz olduğu için çalışanlar olarak çok çok şanslıyız teşekkür ediyorum

KATILIYORUM KATILMIYORUM 

%45,00

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

20.08.2019 15:54

Bi Çayımız Vardı!..