Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:13] Kâğıt Projesi meyve vermeye başladı! -- [17:04] Rektörden Meslek Yüksekokulu ziyareti! -- [16:52] Botanik çalıştayı sona erdi! -- [16:39] Çocuk oyununa büyük ilgi! -- [14:08] Katı atık bilgilendirme toplantısı yapıldı! -- [14:00] Başkanlık koltuğuna oturdular! -- [13:26] ‘Kutuplaştırıcı üslubun toplumu getirdiği nokta bellidir’ -- [13:07] KENDİ YURDUNDA SÜRGÜN -- [11:44] “23 Nisan geleceğimize adanmış bir tarihtir” -- [10:09] ARAMIZDAN AYRILANLAR --
Gündem
Güneş, partililere destek verdi

CHP 24.Dönem Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş Bolu’da ekonomi paneline katılmak üzere giderken, Düzce CHP İl Başkanlığı binasında Düzce Milletvekili adayları ve partililerle bir araya gelip Düzce örgütüne destek verdi.

Güneş, partililere destek verdi

06.10.2015
232 kez okundu.

Sohbet havasında başlayan toplantıya Bolu 2.sıra Milletvekili adayı Burak Cop’ta katılım sağladı.

 

Bolu ve Düzce’nin seçim öncesi son durumunu konuşan Güneş, başarıların Bolu ve Düzce için ortak olduğu ve potansiyelin Düzce’de oldukça yüksek olduğuna vurgu yaptı.

Güneş CHP’ye ne zaman ve nasıl üye olduğunu anlatırken, eski bir CHP’li olmaktan kıvanç duyduğunu söyledi. Günümüzde onur duyulacak tüm kurumların kurulmasında CHP vardır. Sosyal haklardan, demokrasiden bahsediliyorsa, çiftçi düşünülüyorsa, siyasal anlamda direniş varsa bunu CHP başarmıştır.

 

Türkiye’nin çağdaş, laik sisteminin gelişmesinde CHP’nin imzası vardır. Tüm siyasi partilerin içinde istisnasız en özel parti CHP’dir. Laik devlet kalacaksa CHP sayesinde kalacaktır. Yolsuzluk ve haksızlıklara karşı her türlü direnişi CHP göstermiştir ve gösterecektir.

Bu gün Düzce Akp çok ilginç bir adayı tekrar aday göstermiştir. ’Allah’ın tüm vasıflarını üzerinde barındıran Recep Tayyip Erdoğan’’diyip Allah’a şit koşmuştur. Bu meselede olması gerekenden çok daha farklı davrandığını görüyor ve çok üzülüyoruz.

 

Bu seçimde ortaya çıkan ise, ya milli iradenin gereği yapılacak ya da devleti tek başıma yöneteceğim, meclisin üstünde olacağım diyen bir irade olacak.

 

Bizler laik düzene her daim sahip çıkmaya çalışıyoruz. Ve Düzce yıllardır meclise 3 tane vekil yolluyor ama hala sorunlu bir il olarak sırada bekliyor.

 

Düzce halkın umarım, AKP yönetiminin yapamadığı düzeltmeyi 1 Kasımda sandıkta düzeltir.

 

Güneş ‘’Düzce teşkilatını yürekten kutluyorum. Son derece birlik içerisinde çok güzel bir çalışma yürütüyorlar’’diyerek Bolu’ya hareket etti.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

19.4.2019 11:30

KİM BU SADETTİN KANTAR?

18.4.2019 10:19

İKİ DEDE BİR TORUN

16.4.2019 10:51

 KURT KIŞI GEÇİRİR AMA…

17.4.2019 15:38

Ceylan, Turgut Özal'ın ölüm yıl dönümünü andı!

22.4.2019 13:07

KENDİ YURDUNDA SÜRGÜN

NAMAZ VAKİTLERİ