Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[15:44] Çakıcı: ‘Kadın cinayetleri her geçen gün artıyor’ -- [11:22] Okul kantinlerinde o devir kapanıyor -- [11:06] Sayman; ‘Kadın cinayetlerini görmezden geldiler’ -- [10:53] Gölyaka Faruk Öztürk'e Emanet -- [10:43] TSO meclis toplantısı gerçekleşti! -- [10:37] Başkan Yanmaz’dan Çöpoğlu’na ziyaret! -- [10:27] Çocuk Kulübü kayıtları başlıyor! -- [10:22] DÜ'de kayıt işlemleri gerçekleştirildi! -- [10:10] Larvalarla mücadele devam ediyor! -- [10:16] ARAMIZDAN AYRILANLAR --
Gündem
Akçakoca Örnek Kent Olacak

AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Akçakoca ilçesinde seçim çalışmalarını sürdürerek Akçakoca’nın tüm köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Arslan, Akçakoca’nın desteğini gördüklerini kaydederek, “ Akçakoca’yı Karadeniz’in örnek kenti yapacağız” dedi.

Akçakoca Örnek Kent Olacak

23.10.2015
257 kez okundu.

AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Akçakocalılarla buluşmaya devam ediyor. Akçakoca İlçe Başkanı Dergah Akça, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, SKM Başkanı Burçin Sarıcan, İGM üyeleri ve partililerle birlikte Akçakoca’da ziyaretlerde bulunan AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, köylerde de vatandaşlarla hitap etti. Akçakoca’nın turizm ve tarım kenti olduğunu kaydeden Arslan, “ 13 yıl boyunca Düzce’mizde ve ilçelerimizde yatırımlar yaparak bütçeden fazla kaynak elde etmeye çalıştık. Hükümet kurulamamasına rağmen 7 Hazirandan sonra 3 AK Partili vekil olarak Ankara’da çalıştık ve bu çabamızı tüm Düzce gördü. Akçakoca bizim turizme açılan kapımızdır.

 

Bu amaçla Ceneviz Kalesi ve Marina yapılması için çalışmalarını sıklaştırdık ve kaynak yarattık. Ayrıca siz de biliyorsunuz OSB ile istihdamı daha da yukarılara çekeceğiz. Akçakoca’nın turizm kenti olması için hep birlikte çalışıyoruz ve Karadeniz’in örnek kenti yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

 

AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, iki gün boyunca Akçakoca’da seçmenlerle buluştuğunu kaydederek, “ 1 Kasım seçimleri sadece bizim için değil tüm Türkiye ve Dünya için önemli. Son dönemde yaşanan olaylara baktığımızda bütün dünya bu seçimlere kitlenmiş durumda. Bir yanda milletimiz bir yanda da iç dış odaklar. Mühür sizde. Akçakoca’nın yeniden milletin partisi olan AK Partinin yanında olacağını biliyorum.  İki gündür Akçakoca’dayım ve sizlerin teveccühü ile tek başına iktidar olacağız” ifadelerinde bulundu. 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

20.08.2019 15:54

Yılmaz'dan tepki: Yapılan açıklama hukuki değil siyasi!

22.08.2019 14:54

Akçakocalı iş adamından ilçeye yatırım!

20.08.2019 14:12

 SEDAŞ'TAN PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ!

24.08.2019 11:06

Sayman; ‘Kadın cinayetlerini görmezden geldiler’

19.08.2019 10:26

3 büyükşehir belediye başkanı görevden alındı!