Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[10:14] ‘Her yerde olacağız’ -- [10:08] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [17:01] Yükümlü ve yakınlarının eserleri sergileniyor! -- [16:13] Müdür – muhtar buluşmaları devam ediyor! -- [15:10] Buzlanma ve don uyarısı! -- [12:15] Özlü işçilerle çorba içti! -- [12:01] 2020 yılının ilk konseri yapılacak! -- [11:55] Sistemin yeniden gözden geçirilmesini istedi! -- [10:42] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [15:12] BELET, SON KLİBİNİ HAYRAN KALDIĞI DÜZCE’DE ÇEKTİ --
Gündem
Akçakoca, MHP’yi bağrına bastı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayları Osman Çakmak, Bahri Temeltaş ve Celal Kasapoğlu, Düzce’nin en büyük ilçesi Akçakoca’ya çıkartma yaptı. İlçe halkı MHP’li adayları bağrına basarken, 1 Kasım seçimlerinde destek sözü verdiler.

Akçakoca, MHP’yi bağrına bastı

24.10.2015
321 kez okundu.

MHP Milletvekili Adayları Osman Çakmak, Bahri Temeltaş ve Celal Kasapoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Akçakoca ilçesini çıkartma yaparak, 1 Kasım öncesi gövde gösterisinde bulundu.

 

İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Motorlu taşıyıcılar kooperatifi başta olmak üzere Çark Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret eden adaylar, seçimlerde destek istedi.

 

 

MHP’nin sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman halkın ve esnafın yanında olduğu, uyguladığı politikayla Türkiye’nin geleceği adına çalışmalar yaptığını dile getiren Çakmak, Düzce ve Karadeniz’in incisi konumunda bulunan Akçakoca’nın da partilerinin politikasından gerektiği gibi faydalanacağını belirtti.

 

 

Siyasi söylemlerden ziyade halk nezdinde yerel problemlerle ilgili çalışmaların öncelikleri olduğunun altını çizen Çakmak, şunları söyledi:

 

“Bizler Düzce’nin öz evlatlarıyız. Akçakoca’dan, Çilimli’den, Gümüşova’dan, Cumayeri’nden, Yığılca’dan, Kaynaşlı’dan, Cumayeri’nden, Gölyaka’dan kısaca Düzce’deniz. Sıkıntılarınız sıkıntılarımız, hüznünüz, hüzünlerimiz, sevinciniz sevincimizdir. Sizleri, sizinle birlikte yaşayanız.

İlimizin kalkınması adına sizlerden görevi bize vermenizi istiyoruz. Bu iş deneme yanılma yöntemi değildir. Bu işi becerebilecek isimler olarak bugün karşınızdayız. Pişman olmayacaksınız. İlimizin hak ettiği değeri alabilmesi MHP kadrolarıyla ve iktidarıyla olacaktır. ” dedi.

 

 

 

 

Projelerinin önemli kısımlarının başında gelen turizm konusunda Akçakoca’nın Türkiye ölçeğinde hak ettiği değeri görebilmesi adına yapılması gerekenleri bildiklerini, alt yapısal anlamda hazırlıklarını tüm ölçekleriyle tamamladıklarına değinen Çakmak, ilçe için fındığın değerinin ne denli önemli olduğunun da farkında olduklarını ifade etti. Çakmak, fındık çiftçisinin ürettiği ürünün hakkını alabilmesi adına çalışma yapacaklarını da dile getirdi.

 

MHP milletvekili adayları daha sonra sırasıyla Uğurlu, Melenağzı ve Esmahanım Köylerini ziyaret ederek, köy sakinleriyle bir araya geldiler. 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

21.01.2020 13:48

6 YILDIR KAÇAK SU KULLANIYOR

17.01.2020 12:37

Mezarcı: ‘Tesettürü kaldırıyorum!’

16.01.2020 17:29

Üfürükçü hocaya operasyon!

21.01.2020 14:09

Ulaşıma kapanan 40 köy yolu açıldı!

20.01.2020 17:11

Hatalı sürücü kazaya sebep oldu!