Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[16:54] Uluslararasılaşmanın önemine vurgu yapıldı! -- [16:40] Çeken adaylığını açıkladı! -- [16:20] Hizmet araçları öz kaynaklarla tamir ediliyor! -- [16:13] Tekerlekli sandalye talebi karşılandı! -- [13:15] Mahalle ziyaretleri Kalıcı Konutlarda devam ediyor! -- [13:07] Kavşakta bas geç sistemi aktif hale getirildi! -- [12:57] Bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor! -- [12:47] Asar Suyu Projesi için ulusal bir yarışma düzenlenecek! -- [10:58] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [09:57] BİR BELEDİYE HAYAL EDİYORUM --
Gündem
AK Parti’den 355 Bin Düzceliye Teşekkür

1 Kasım seçimlerinin hem genelde hem de Düzce’de açık ara galibi olan AK Parti’nin Düzce teşkilatları 355 bin Düzceliye teşekkür etti. Parti İl Binasında Düzce Milletvekillerimiz ve İl Başkanımız, Düzce’nin teveccühüne layık olacaklarının sözünü verdi.

AK Parti’den 355 Bin Düzceliye Teşekkür

03.11.2015
356 kez okundu.

AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin, Düzce Milletvekillerimiz Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir ile birlikte parti il binasında Düzcelilere teşekkür açıklaması yaptı. İlk olarak konuşan AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin, 7 Haziran seçimlerinden bu yana ikrar ettiğimiz ‘Yeni Türkiye’nin’, güçlü Türkiye’nin ilk günlerinde sizlerle burada buluşmuş olmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum. Bu mutlu tablonun oluşmasında hiçbir karşılık beklemeden canı gönülden çalışan, davasına sahip çıkan tüm teşkilatıma, ili ilçe, gençlik ve kadın kolları yönetimlerime, tüm belediyelerimize, ilçe teşkilatlarımıza, gönüllü gençlerimize, gönüllü bayan kardeşlerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah hepinizden razı olsun. Haklarınızı helal edin. Sizlerle bu yolda yürümekten şeref duyuyorum” dedi.

 

Sandık görevlilerinden, müşahitlere, basın mensuplarına kadar herkese teşekkür eden İl Başkanımız Keskin, “ En önemlisi çok kıymetli Düzceli hemşehrilerimize sonsuz teşekkürlerimizi arz ediyorum. Bu davanın, bu hareketin sırtını dayadığı en büyük güç, tek güç sizlersiniz. Sizlerin desteği, sizlerin sevgisi bizleri ayakta tutan, bu ülkeye hizmet etme düsturumuzu kamçılayan tek unsurdur. Allah hepinizden razı olsun” şeklinde konuştu.

 

 

AK Partinin tek başına iktidarından, adaletinden ve kalkınmasından tüm Düzcelilerin faydalanacağının altını çizen AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin, “ Önümüzdeki 4 yıl boyunca Düzce’mize hizmet etme konusunda canı gönülden çalışacağımızdan kimse şüphe duymasın. Sağduyunuzdan, ferasetinizden dolayı hepimizi muhabbetle selamlıyorum. 1 Kasım 2015 seçimlerinde bizlerle yarışan tüm siyasi partilere, demokratik bir ortamda çalışmalarını sürdürdükleri için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu 4 yıllık dönemde birlikte görüş alışverişi içinde olarak Düzce’ye hep beraber hizmet edeceğimizi umuyorum. 26. Dönem milletvekillerimiz Sayın Dr. Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir’i tebrik ediyor, görevlerinde başarılı olmalarını canı gönülden temenni ediyorum. Bu dönemde milletvekillerimiz ile sağladığımız uyum ile büyük başarılara ve projelere imza atacağımızdan eminim.

 

Tekrardan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 1 Kasım öncesinde ‘Tek Başına İş Başına’ dedik. Sonrasında da ‘Haydi Bismillah’ diyoruz. Allah’a emanet olun” diyerek sözlerini tamamladı.

 

“Verdiğimiz Sözlerin Arkasındayız”

 

AK Parti Düzce SKM Başkanımız Moderatörlüğünde düzenlenen basın açıklamasında Düzcelilere ve teşkilat üyelerine hitap eden AK Parti Düzce Milletvekilimiz Faruk Özlü, “ Tüm teşkilatlarımız ve kademelerimizle çok çalıştık ve iyi bir sonuç elde ettik. Yüzde 70.5 oy oranı çok ciddi bir orandır. Bu oy oranı Düzce’ye hizmet olarak dönecektir. Verdiğimiz bütün sözlerin arkasındayız bunu da tek başına AK Parti iktidarına güvenerek söylüyoruz. Önümüzdeki 4 yıl hamle yılları olacak ve Düzce’de siyaset anlayışını değiştireceğiz” ifadelerinde bulundu.

 

“Entegre Çalışma Anlayışıyla Hizmet Edeceğiz”

 

Ardından konuşan AK Parti Düzce Milletvekilimiz Fevai Arslan, “ AK Parti 14 Ağustos 2001 yılında kurulup 3 Kasım 2002 tarihinde iktidar olmasının ardından Düzcelilerimiz, bizi hiç sahipsiz bırakmadı. Aziz hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra tüm belediyelerimizle, kademelerimizle, teşkilatımıza gönül verenlerle birlikte entegre bir şekilde çalışarak Düzce’mize hizmet edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Son olarak kürsüye gelen AK Parti Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir, özellikle kadınlara teşekkür etti. Keşir, “ Seçim kampanyası öncesinde kadınlarımızla bir araya geldik ve ev ziyaretlerinin önemini anlattık. AK Kadınlarımız 1550 ev ziyareti gerçekleştirdi. Bu bir rekor ve büyük başarının sırrıdır. Tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum ama gönüllü kadınlarımız bu seçim kahramanlarıdır. İyi işler, iyi ekiplerle başarılır. Bu seçim 80 milyon ve 355 binin kazanımı olmuştur. Bizim işimiz bundan sonra olacak ve hizmetlerimizi hayata geçireceğiz” diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından teşkilat üyelerimiz, AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin ve Düzce Milletvekillerimizi tebrik etti.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

14.11.2019 11:23

KONURALP NE OLUR?

16.11.2019 12:52

Muhtar Acar, İSKİ'ye geçit vermedi!

20.11.2019 09:57

BİR BELEDİYE HAYAL EDİYORUM

13.11.2019 13:43

Yeni yol açma çalışmaları sürüyor!

19.11.2019 15:20

Bir müdür ataması daha!