Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:35] Alt yapı çalışmaları Koçyazı da başladı! -- [17:29] Uyarı tabelaları asıldı! -- [17:19] Camilerde çevre düzenlemesi! -- [16:03] Özlü; ‘Maaşları öz kaynaklarımızla ödüyoruz’ -- [14:06] Özlü İstanbul temaslarına devam ediyor! -- [13:53] “Turizm sezonu güvenlik toplantısı” gerçekleştirildi! -- [13:42] Er'den İmamoğlu'na destek! -- [12:39] İmar planları vatandaşla birlikte oluşacak! -- [12:32] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [17:45] Temizlik ve bakım çalışmaları sürüyor! --
Gündem
KELEŞ YİNE SOSYAL MEDYADAN CEVAP VERDİ

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, sosyal medya üzerinden Düzcespor’la ilgili bir paylaşımından dolayı Büyük Birlik Partisi (BBP) Çilimli İlçe Başkanı Haşim Saray’a çıkıştı; “Kenardan sallama bekliyorum pazartesi.”

KELEŞ YİNE SOSYAL MEDYADAN CEVAP VERDİ

1.4.2016
628 kez okundu.

 

Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in sosyal medyayı oldukça aktif kullandığı, hatta bazı yerel medya üzerinden yapılan haberlerin ardından açıklamada bulunan isimlere yaptığı yakıştırmalar hafızalarda tazeliğini korurken, bunlara bir yenisi daha eklendi.

 

TARAFTAR – KELEŞ POLEMİĞİ

 

BBP Çilimli İlçe Başkanı aynı zamanda tüm Düzce halkı gibi Düzcespor’a gönül vermiş bir taraftar olan Haşim Saray’ın sosyal medya hesabı üzerinden, taraftarların Başkan Keleş’e ne yaptığını sorduğu paylaşımın ardından müdahil olan Başkan Keleş, yaptığı yorumla sosyal medyayı ve birçok konuyu yakinen takip ettiğini bir kez daha göstermiş oldu.

 

Saray’ın kendi sosyal medya hesabından, Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Vali Ali Fidan ve Düzcespor taraftarlarının bulunduğu fotoğrafla birlikte paylaştığı yazısı şu şekilde;

“Sayın Mehmet Keleş Başkanım..Bu Taraftar Size Ne Yaptı da Sürekli Bizlere Sallıyorsunuz? Bizler Bu Takım İçin Gerekirse Canımızı Ortaya Koyarız Ama Sizler Gelip Geçicisiniz. Göreviniz Sonlanınca Çeker Gidersiniz. Takımın Düşmesi Umurunuzda Bile Değil. Aynen Tüm Düzcespor’da Oynayan Futbolcular Gibi. Daha Takımın Malı Olan Topçu Bile Yok. Hepsi Kiralık. Düşseler Bile Umrunda Değil Adamların. Sen Bizlerle Yani Kemik Tayfayla, Yani Senin Deyiminle Çakallarla Uğraşmayı Bırakta Tesislerde Olan Biteni Araştır. Bak Bakalım Futbolcular Ne Alemde. Yoksa Gece Alemindelermi Bilinmez. Bu Kadar Ruhsuz Futbolcuyu Bir araya Toplamak İçin Baya Çaba Sarf ettiniz Sanırım.

Şimdi Şapkanızı Önünüze Koyun Ve Düşünün. Bu Takımın Düşmesine İmkan Yok Ama Sizler Bu İlgisizlikle Bunu Bile Başarabilecek Kapasiteye Sahipsiniz. Yazık Günah Harcanan Emeğe Paraya. İş İşten Geçiyor, Çakalllar Burada Ama Sizler Hiç Bir Zaman Yoksunuz. Sadece Para Vererek Hava Atarak Bu Takımı Ligde Tutamayacağınızı Sizlerde Biliyorsunuz Ama İşinize Gelmiyor Değilmi? Bırakın Artık Çakallarla Gölgelerle Savaşmayı Ve Derhal Takıma Sahip Çıkacak İşten Anlayan Birilerini Takıma Monte Edin, Disiplin Gelsin, Takım İçindeki Guruplaşmalar Sona Ersin Ve En Azından Düzcede Oynayacağımız Maçları Alalım Kümede Kalalım. Yoksa Bu Çakallar Ve Düzce Halkı Sizleri Hiç Ama Hiç Unutmaz.Sizlerde Düzcede Kalacak Yüz Bulamazsınız..Haydi Bu Zor Değil Yapın Artık Gerekini Koca Çınar Düşmesin Düzceliye Yazık Olmasın”

 

“KENARDAN SALLAMA”

Yazının paylaşılmasıyla birlikte ilk yorumu yapan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ise “Pazartesi günü sen ve senin gibi düşünen taraftarları topla bi belediyeye kadar gel konuşalım bu takım için kim ne yapıyor senin yaptığın daha fazla çıkarsa senin dediğini yapalım kenardan sallama bekliyorum pazartesi” şeklinde ki cevabıyla Düzcespor konusunda Saray ve Saray gibi düşünen taraftarlara karşı bir açıklamada bulunmuş oldu. 

 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

13.06.2019 13:56

DALKAVUKLAR HEP KAZANIR!

14.06.2019 12:33

BEN, BENDEKİ BEN VE KENDİM

12.06.2019 14:32

Düzce'ye turist akını!

14.06.2019 15:54

Er ve Keskin’den karne mesajı!

15.06.2019 14:06

YÖK Başkanvekili, yabancı öğrencilerle buluştu!