Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[12:26] Mevzu Yığılca İse Gerisi Teferruat -- [11:36] KESİNTİLER DEVAM EDECEK -- [17:12] Aşureler Vali ve Başkan'dan -- [16:54] Haydi Şehir Turuna -- [16:49] ARITMA TESİSİNİN BAKIMLARI YAPILDI -- [16:39] KESKİN, BATI KARADENİZ BÖLGE TOPLANTISINDA -- [11:21] Aramızdan Ayrılanlar -- [18:10] Kaybolan Kız Ailesine Teslim Edildi -- [13:54] Baca Yükseltme Çalışmaları Sürüyor -- [13:50] Desteklemeler Askıda --
Gündem
Hayvanseverlerden Özlü’ye teşekkür!

HAYTAP İl Temsilcisi Neşe Perihan Kulak, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün mimarı olduğu Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkeziyla ilgili yaptığı açıklamada, köylülerden sağduyulu olmalarını istedi ve Bakan Özlü’ye de teşekkür etti.

Hayvanseverlerden Özlü’ye teşekkür!

11.4.2018
80 kez okundu.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'nün mimarı olduğu Modern Hayvan Barınağı Projesi ile dünyada örnek bir tesise kavuşacak olan Düzce'de çalışmalar sürerken, HAYTAP-Hayvanları Kor.Der-Toplumsal Fayda ve  Çevre Derneği grup açıklamasında bulundu.

 

Grup adına basın açıklamasını gerçekleştiren HAYTAP Temsilcisi Neşe Perihan Kulak, Kabalak köylülerini sağduyuya davet ederek, “Köylü vatandaşlarımızın endişeleri doğrultusunda, bölgede inceleme yaptık. Olağanüstü bilgi kirliliği hakkında açıklamalar yaparak, Hayvan Rehabilite Merkezinin olmazsa olmaz olduğunu, gerekliliğini anlattık.

Elbette su havzalarının zarar görmesini bizlerin de istemeyeceğini, bu konuda gereken incelemeleri yapacağımız sözü vererek ayrıldık” dedi.

Bahsi geçen alanda yaptıkları araştırma ve ellerindeki raporlara göre su havzalarının zarar görmeyeceğini, rehabilite merkezinin 16-20 dönümlük alan için de olacağını, hayvan toplama değil, tedavi merkezi olacağını bir kez daha belirtmenin de görevleri olduğunun altını çizen Kulak, “Hayvan, çevre ve insan sağlığı için bu derece önemli ve gerekli bir proje ivedilikle hayata geçmeli, köylüler de dahil tüm bölge insanı projeye sahip çıkmalıdır. Konunun bizi ilgilendiren yönü şimdilik bu. Varsayımlar üzerine hareket değil, var olanla ilgili hareket etmemiz gerektiğini belirterek, Bakanımız Sayın Faruk Özlü’ye bir kez daha teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

17.9.2018 09:54

Yeni Eğitim Öğretim Yılı

18.9.2018 18:17

Dereceye Giren Öğrencileri Tebrik Etti

20.9.2018 13:54

Baca Yükseltme Çalışmaları Sürüyor

18.9.2018 18:13

Asfaltlama Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor

20.9.2018 13:32

Ülkü Ocakları'ndan bin kişilik aşure

NAMAZ VAKİTLERİ