Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[16:11] İtfaiye farkındalığı artırmayı amaçlıyor! -- [14:16] Küçük ülkücüden Bıyık’a anlamlı hediye! -- [13:01] Öğrencilerden Kitaplık! -- [12:04] Küçük; ‘Yakınlarına ‘makam’ vatandaşa ‘azar’ -- [10:48] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [10:41] Mustafa Kemal Ortaokulu Finlandiya’da! -- [10:02] 13. Kuruluş Yıldönümü kutlandı! -- [13:27] RADYODÜET yayın hayatına başladı! -- [13:15] Çanakkale Zaferi kortej yürüyüşü ile kutlandı! -- [13:05] Çanakkale ziyareti! --
Gündem
Hayvanseverlerden Özlü’ye teşekkür!

HAYTAP İl Temsilcisi Neşe Perihan Kulak, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün mimarı olduğu Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkeziyla ilgili yaptığı açıklamada, köylülerden sağduyulu olmalarını istedi ve Bakan Özlü’ye de teşekkür etti.

Hayvanseverlerden Özlü’ye teşekkür!

11.4.2018
122 kez okundu.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'nün mimarı olduğu Modern Hayvan Barınağı Projesi ile dünyada örnek bir tesise kavuşacak olan Düzce'de çalışmalar sürerken, HAYTAP-Hayvanları Kor.Der-Toplumsal Fayda ve  Çevre Derneği grup açıklamasında bulundu.

 

Grup adına basın açıklamasını gerçekleştiren HAYTAP Temsilcisi Neşe Perihan Kulak, Kabalak köylülerini sağduyuya davet ederek, “Köylü vatandaşlarımızın endişeleri doğrultusunda, bölgede inceleme yaptık. Olağanüstü bilgi kirliliği hakkında açıklamalar yaparak, Hayvan Rehabilite Merkezinin olmazsa olmaz olduğunu, gerekliliğini anlattık.

Elbette su havzalarının zarar görmesini bizlerin de istemeyeceğini, bu konuda gereken incelemeleri yapacağımız sözü vererek ayrıldık” dedi.

Bahsi geçen alanda yaptıkları araştırma ve ellerindeki raporlara göre su havzalarının zarar görmeyeceğini, rehabilite merkezinin 16-20 dönümlük alan için de olacağını, hayvan toplama değil, tedavi merkezi olacağını bir kez daha belirtmenin de görevleri olduğunun altını çizen Kulak, “Hayvan, çevre ve insan sağlığı için bu derece önemli ve gerekli bir proje ivedilikle hayata geçmeli, köylüler de dahil tüm bölge insanı projeye sahip çıkmalıdır. Konunun bizi ilgilendiren yönü şimdilik bu. Varsayımlar üzerine hareket değil, var olanla ilgili hareket etmemiz gerektiğini belirterek, Bakanımız Sayın Faruk Özlü’ye bir kez daha teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

13.3.2019 11:33

YEŞİLAY da Ali Dilber Dönemi

14.3.2019 17:09

 Küçük; ‘Bizde ortak akıl vardır’

14.3.2019 13:34

Yılmaz’a yoğun ilgi!

16.3.2019 17:06

Çanakkale Zaferi kahramanlık destanıdır!

15.3.2019 13:57

 Küçük; ‘Proje bizim polemik sizin’

NAMAZ VAKİTLERİ