Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:03] Selzedelerin “umut ışığı” oldular! -- [14:54] Akçakocalı iş adamından ilçeye yatırım! -- [12:59] İyi Parti’den selzedeler için kitap kampanyası! -- [12:08] Küçük tenisçilerden madalya! -- [12:03] Sokak Hayvanları için bir araya geldiler! -- [11:50] Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi alanında bir ilki gerçekleştirdi! -- [17:13] İstişare toplantısı gerçekleştirildi! -- [15:42] CHP'den Tank Palet fabrikasının devrine tepki! -- [14:45] Akçakoca’da Mevsimlik Tarım İşçilerine Sağlık Taramaları Başladı -- [14:19] Yağmur suyu mazgalları temizleniyor! --
Gündem
Ak Gençler ve Ak Kadınlar kan bağışında bulundular!

Kızılay Haftası kapsamında Kan Bağışı Hayat Kurtarır diyerek AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları ve İl Kadın Kolları Teşkilatı Kan bağışında bulundu.

Ak Gençler ve Ak Kadınlar kan bağışında bulundular!

2.11.2018
149 kez okundu.

  AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları ve İl Kadın Kolları Teşkilatı Cedidiye Camii önünde bulunan Gezici Kızılay Kan bağışı istasyonuna gelerek Kızılay Haftası dolayısıyla Kan bağışında bulundular.

 

 

   Bir Can'a bir umut olmak için 81 İl'de gerçekleşen Kan Bağışı Programına AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Güler Çakıroğlu Güneş, AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert ve yönetim kurulu üyeleri Kızılay Kan Bağışı istasyonunda form doldurarak Kan bağışında bulundular.

 

 

    Herkesin her an kana ihtiyacı olabileceğini belirten AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert;''Öncelikle savaş ve doğal afetler sonrasında, dünyanın en uzak yerlerindeki ihtiyaç sahiplerine bile karşılık beklemeksizin bütün insani ihtiyaçlarını karşılayarak şefkat elini uzatan Türk Kızılay'ının Kızılay Haftası Kutlu olsun.
 
 
    Kızılay Haftası kapsamın da 81 ilimizde AK Parti Teşkilatları olarak Kan ver Hayat Kurtar''adıyla burada kan bağışın da bulunduk.Kan bağışlamak toplumsal bir olaydır. Bağışladığımız bir damla kan bir can demek olduğunu biliyoruz.Ak Parti Düzce İl Gençlik Kolları olarak bu sorumluluk içinde hareket etmek istedik.Kan bağışında bulunan Teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum.Kan bağışı konusunda herkesi duyarlı olmaya çağırıyorum.''dedi.
 
 
    Kan Bağışın da bulunan AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Güler Çakıroğlu Güneş;''Birimizin canı yandığında hepimizin yanar,yardımsever olmak Kanımızda var.Bizler toplum olarak birbirinin derdiyle dertlenebilen, bağları kuvvetli bir yapıya sahibiz.Bizler AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları olarak 81 İlde eş zamanlı “Kan ver Hayat Kurtar” adıyla böyle bir etkinlik hazırladık.Bir Can’a bir Umut olabilirsek ne mutlu bizlere.Tüm katılım sağlayan destek veren hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.Bu vesileyle Türk Kızılayı’nda gece gündüz demeden çalışan,bu işe Gönül veren arkadaşlarımıza emekleri için Şükran’larımızı sunuyor ve Kızılay Haftasını Kutluyorum''dedi.
Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

17.08.2019 10:53

Kayıp kadın eski eşinin evinde bulundu!

20.08.2019 15:54

Yılmaz'dan tepki: Yapılan açıklama hukuki değil siyasi!

22.08.2019 14:54

Akçakocalı iş adamından ilçeye yatırım!

17.08.2019 16:33

Bekçilik fiziki yeterlilik sınavı nasıl yapılacak?

20.08.2019 14:12

 SEDAŞ'TAN PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ!