Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[15:43] Müftülük Ocak ayı toplantısı Gölyaka da yapıldı! -- [12:12] Özlü, 5 Yılda 10 Bin İstihdam Hedefliyor -- [11:15] Aramızdan Ayrılanlar -- [17:47] Çocuk kulübü açıldı! -- [14:05] Başkan Ay karne törenine katıldı! -- [13:20] Bilardoda heyecan devam ediyor! -- [11:22] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [11:13] Güreş müsabakaları sona erdi! -- [11:01] Erdoğan Bıyık’a ev ziyaretlerinde tam destek! -- [10:59] AK Parti’de gözler Pazar gününe çevrildi --
Gündem
Ak Gençler ve Ak Kadınlar kan bağışında bulundular!

Kızılay Haftası kapsamında Kan Bağışı Hayat Kurtarır diyerek AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları ve İl Kadın Kolları Teşkilatı Kan bağışında bulundu.

Ak Gençler ve Ak Kadınlar kan bağışında bulundular!

2.11.2018
86 kez okundu.

  AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları ve İl Kadın Kolları Teşkilatı Cedidiye Camii önünde bulunan Gezici Kızılay Kan bağışı istasyonuna gelerek Kızılay Haftası dolayısıyla Kan bağışında bulundular.

 

 

   Bir Can'a bir umut olmak için 81 İl'de gerçekleşen Kan Bağışı Programına AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Güler Çakıroğlu Güneş, AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert ve yönetim kurulu üyeleri Kızılay Kan Bağışı istasyonunda form doldurarak Kan bağışında bulundular.

 

 

    Herkesin her an kana ihtiyacı olabileceğini belirten AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert;''Öncelikle savaş ve doğal afetler sonrasında, dünyanın en uzak yerlerindeki ihtiyaç sahiplerine bile karşılık beklemeksizin bütün insani ihtiyaçlarını karşılayarak şefkat elini uzatan Türk Kızılay'ının Kızılay Haftası Kutlu olsun.
 
 
    Kızılay Haftası kapsamın da 81 ilimizde AK Parti Teşkilatları olarak Kan ver Hayat Kurtar''adıyla burada kan bağışın da bulunduk.Kan bağışlamak toplumsal bir olaydır. Bağışladığımız bir damla kan bir can demek olduğunu biliyoruz.Ak Parti Düzce İl Gençlik Kolları olarak bu sorumluluk içinde hareket etmek istedik.Kan bağışında bulunan Teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum.Kan bağışı konusunda herkesi duyarlı olmaya çağırıyorum.''dedi.
 
 
    Kan Bağışın da bulunan AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Güler Çakıroğlu Güneş;''Birimizin canı yandığında hepimizin yanar,yardımsever olmak Kanımızda var.Bizler toplum olarak birbirinin derdiyle dertlenebilen, bağları kuvvetli bir yapıya sahibiz.Bizler AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları olarak 81 İlde eş zamanlı “Kan ver Hayat Kurtar” adıyla böyle bir etkinlik hazırladık.Bir Can’a bir Umut olabilirsek ne mutlu bizlere.Tüm katılım sağlayan destek veren hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.Bu vesileyle Türk Kızılayı’nda gece gündüz demeden çalışan,bu işe Gönül veren arkadaşlarımıza emekleri için Şükran’larımızı sunuyor ve Kızılay Haftasını Kutluyorum''dedi.
Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

16.1.2019 13:46

İYİ Parti’den Beyaz Ay Derneğine ziyaret!

17.1.2019 17:41

Yeypaş’da toplu iş sözleşmesi sevinci!

16.1.2019 14:11

Ömer Küçük’ten Vali’ye ziyaret!

14.1.2019 10:29

Özlü'ye Coşkulu Karşılama

15.1.2019 16:47

Katlı pazaryeri donanımı ile göz doldurdu!

NAMAZ VAKİTLERİ