Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[16:11] İtfaiye farkındalığı artırmayı amaçlıyor! -- [14:16] Küçük ülkücüden Bıyık’a anlamlı hediye! -- [13:01] Öğrencilerden Kitaplık! -- [12:04] Küçük; ‘Yakınlarına ‘makam’ vatandaşa ‘azar’ -- [10:48] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [10:41] Mustafa Kemal Ortaokulu Finlandiya’da! -- [10:02] 13. Kuruluş Yıldönümü kutlandı! -- [13:27] RADYODÜET yayın hayatına başladı! -- [13:15] Çanakkale Zaferi kortej yürüyüşü ile kutlandı! -- [13:05] Çanakkale ziyareti! --
Gündem
SARIEROĞLU DÜZCE’DE!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, başta Sivil Toplum Kuruluşları olmak üzere bir takım ziyaretlerde bulunmak için Düzce’ye geldi.

SARIEROĞLU DÜZCE’DE!

3.11.2018
102 kez okundu.

    Sarıeroğlu, STK’larla bir araya geldiği kahvaltılı toplantı da hem Türkiye gündemi hem yerel seçimlerle ilgili açıklamalarda bulunarak, yerel seçimlere giden yola vatandaşların gönlüne dokunacak, onların içine sinecek adaylarla yola çıkacaklarını söyledi.

 

 
    Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal tesislerinde düzenlenen programa, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, partililer ve STK temsilcileri katıldı.
 
 
    Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, burada yaptığı konuşmada, ekonomik anlamda zor bir sürecin geride bırakıldığına işaret ederek, Türkiye’nin ekonomik manada türbülansa sokulmak istendiğini dile getirdi.
 
 
   “Ekonominin de emin ellerde olması nedeniyle atlatmış durumdayız. İlk saldırıları püskürtmüş durumdayız. Şimdi enflasyonla topyekun mücadele programımız şu anda yürürlüğe girmiş durumda” diyen Sarıeroğlu, şunları ifade etti;
 
 
 
   “Orta vadede programımız açıklandı. Buda yine tüm ilgili paydaşların görüş ve önerileri alınarak sektörlerin, ilgili temsilcilerin her kesimin görüşü alınarak hazırlandı. Ayakları yere basan dengeli bir program bu bağlamda hedeflerine sağlıklı bir şekilde ulaşacağına inanıyoruz. Enflasyonla mücadele programına yine sivil toplum örgütlerimiz, firmalarımızın yüzde 10’luk bir indirim söz konusuydu yaklaşık şu ana kadar 2 bin 500 sivil toplum örgütümüz ve firmamız destek verdi.”
 
 
 
 
   Türkiye’nin yaşadığı bu dalgalanma sürecinden çok daha güçlenerek çıktığını söyleyen Sarıeroğlu, Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili olarak vatandaşların gönlüne dokunacak, onların içine sinecek, temel kriterleri uyacak adaylarla ve iddialı şekilde hazırlandıklarını dile getirdi.
 
 
   Sarıeroğlu, “ Pazartesi günü itibarıyla aday adaylığı sürecini başlatıyoruz. 5-12 Kasım tarihleri arasında belediye başkanlığı aday adaylığı süreci olacak. Meclis üyeliği konusunda da 5 Kasım’da başlıyor ancak 3 Aralık tarihine kadar belediye meclis üyeliği başvuruları sürecimiz devam edecek. İnşallah güçlü adaylarımızla vatandaşlarımıza hizmet etmek için ilk günkü aşkla yollara çıkacağız” dedi.
Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.
Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

13.3.2019 11:33

YEŞİLAY da Ali Dilber Dönemi

14.3.2019 17:09

 Küçük; ‘Bizde ortak akıl vardır’

14.3.2019 13:34

Yılmaz’a yoğun ilgi!

16.3.2019 17:06

Çanakkale Zaferi kahramanlık destanıdır!

15.3.2019 13:57

 Küçük; ‘Proje bizim polemik sizin’

NAMAZ VAKİTLERİ