Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[16:11] İtfaiye farkındalığı artırmayı amaçlıyor! -- [14:16] Küçük ülkücüden Bıyık’a anlamlı hediye! -- [13:01] Öğrencilerden Kitaplık! -- [12:04] Küçük; ‘Yakınlarına ‘makam’ vatandaşa ‘azar’ -- [10:48] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [10:41] Mustafa Kemal Ortaokulu Finlandiya’da! -- [10:02] 13. Kuruluş Yıldönümü kutlandı! -- [13:27] RADYODÜET yayın hayatına başladı! -- [13:15] Çanakkale Zaferi kortej yürüyüşü ile kutlandı! -- [13:05] Çanakkale ziyareti! --
Gündem
Düzce'de sonbaharın renkleri!

Düzce'de yaşanan sonbaharın renkleri, Düzce Valiliği tarafından görüntülendi.

Düzce'de sonbaharın renkleri!

5.11.2018
87 kez okundu.

 Düzce Valiliği tarafından Ekim ayında ilin farklı bölgelerinde çekilen sonbahar fotoğrafları, basın mensuplarıyla paylaşıldı.Yapılan açıklamada, sonbaharın gelmesiyle birlikte ağaçların yapraklarının çeşitli renklere büründüğü ve yaylalarda renk cümbüşünün yaşandığı belirtildi.

 

 

    Açıklamada, fotoğrafçı Ahmet Bozdemir tarafından Balıklı, Pürenli, Odayeri, Hera, Torkul yaylalarında yer alan meşe,   kayın, çınar ve köknar  ağaçları yapraklarının renk çeşitliliğinin dikkat çektiği ifade edildi.

 

  Açıklamada, fotoğrafçı  Ahmet  Bozdemir'in şu ifadelerine yer verildi:

 

 

   "Düzce, özellikle İstanbul ve Ankara gibi metropol şehirlere yakınlığı ile bilinirken iki saatlik yolculuk ile ulaşılabilecek bir il. Burada, şelaleler, yaylalarda sonbaharın her tonunu, Balıklı, Kızık, Pürenli, Odayeri, Torkul Yaylaları yanısıra Efteni, Güzeldere, Konaş bölgelerinde yaşayabilirsiniz. Güz mevsiminin gelmesi ile birlikte bu yayla ve çevre yaylalarda, kamp yapıp doğa ile baş başa kalabilirsiniz. Bu fotoğrafların çekilmesinde ve Düzce turizminin gelişmesinde yaptığımız çalışmalara destek veren Düzce Valisi Zülkif Dağlı'ya teşekkür ediyorum."

 

 

   Açıklamada, Düzce Valiliği ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) desteği kapsamında il genelindeki doğal güzellikler ve yürüyüş rotalarının yer aldığı kitap ve mobil uygulamada bir araya getirildiği ifade edilerek, sonbahar fotoğraflarının da yer aldığı bu uygulamanın mobil marketlerden 'Düzce' ismi ile erişilebileceği kaydedildi.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

13.3.2019 11:33

YEŞİLAY da Ali Dilber Dönemi

14.3.2019 17:09

 Küçük; ‘Bizde ortak akıl vardır’

14.3.2019 13:34

Yılmaz’a yoğun ilgi!

16.3.2019 17:06

Çanakkale Zaferi kahramanlık destanıdır!

15.3.2019 13:57

 Küçük; ‘Proje bizim polemik sizin’

NAMAZ VAKİTLERİ