Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:07] BIYIK’IN TSO ZİYARETİ SAMİMİ GRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKARDI! -- [16:53] İtfaiyeden önemli uyarılar! -- [16:44] Duraklarda zemin iyileştirmesi! -- [16:37] Çevre düzenleme çalışması yapıldı! -- [13:29] MHP’li meclis üyelerinden üst geçit talebi! -- [11:26] Başkan Er adaylık sürecini anlattı! -- [17:18] Melen su park aydınlatmalarında ölçüm yapıldı! -- [17:11] Konuralp’te herkesle birebir ilgilendi! -- [17:03] Yığılca belediyesinden Mevlid-i Nebi etkinlikleri! -- [16:50] İyi gençlerden cami cemaatine lokum ikramı! --
Gündem
Destek Personeli ile buluştu!

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeli ile yemekte buluştu.

Destek Personeli ile buluştu!

7.11.2018
136 kez okundu.

    Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay kurum içi istişare toplantılarına Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeli ile düzenlenen yemek organizasyonu ile devam ediyor. Kurum içi çalışma verimliliğini artırmak ve personel ile yakından ilgilenmek amacıyla başlatılan etkinlikler kapsamında Erguvan Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemekte konuşan Başkan Dursun Ay mutlu personelin verimli iş gücü ve çalışma prensibi konusunda daha başarılı olacağına dikkat çekerek “burada bulunan değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

 

 

    Ben de şantiyede tam üç yıl geçen dönem çalıştım. Yani şantiyede neler oluyor, işler nasıl gidiyor biliyorum. Çok fazla sizinle vakit geçiremiyorum iş yoğunluğundan dolayı ama aklımın bir ucu sizinledir. Sizler de görüyorum; mobilyadan demire kadar her malzemeden üretim yapıyorsunuz. Hatta bir ışıklı kavşak yaptınız, çok beğendik, beğenildi. Orada çok kazalar oluyordu, bunun önüne geçtik. Dolayısıyla Destek Hizmetleri bizim en önemli birimlerimizden birisidir.
 
 
 
 
    Çalışma anında başınızdaki müdürler, şefler ve hatta benimle de iletişime geçebilirsiniz. Ben müdürlerimden de yaptığımız toplantılarda bu konularda bilgi alıyorum. Biz kendi personelimize özel ilgi göstermeye özen gösteriyoruz. Başınıza Allah korusun bir şey geldiğinde beni yanınızda hissetmeniz için her şeyi yapıyorum, yapmaya devam edeceğim. Biliyorsunuz bizim de bünyemizde 800’e yakın taşeron personelimiz vardı. Bunları ayrım gözetmeksizin şirketimize aldık. Biz kimsenin ekmeğine mani olmamak için ayrım gözetmedik” ifadelerini kullandı.
 
 
Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

19.11.2018 13:38

İyi Parti seçim çalışmalarına hızlı başladı!

21.11.2018 11:26

 Başkan Er adaylık sürecini anlattı!

15.11.2018 15:02

Başkan su kanal personeli ile buluştu!

14.11.2018 17:31

İlçe Müftüleri toplantısı Gölyaka’da yapıldı!

15.11.2018 15:10

Her an vatandaşla iç içe!

NAMAZ VAKİTLERİ