Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[16:11] İtfaiye farkındalığı artırmayı amaçlıyor! -- [14:16] Küçük ülkücüden Bıyık’a anlamlı hediye! -- [13:01] Öğrencilerden Kitaplık! -- [12:04] Küçük; ‘Yakınlarına ‘makam’ vatandaşa ‘azar’ -- [10:48] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [10:41] Mustafa Kemal Ortaokulu Finlandiya’da! -- [10:02] 13. Kuruluş Yıldönümü kutlandı! -- [13:27] RADYODÜET yayın hayatına başladı! -- [13:15] Çanakkale Zaferi kortej yürüyüşü ile kutlandı! -- [13:05] Çanakkale ziyareti! --
Gündem
Destek Personeli ile buluştu!

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeli ile yemekte buluştu.

Destek Personeli ile buluştu!

7.11.2018
175 kez okundu.

    Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay kurum içi istişare toplantılarına Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeli ile düzenlenen yemek organizasyonu ile devam ediyor. Kurum içi çalışma verimliliğini artırmak ve personel ile yakından ilgilenmek amacıyla başlatılan etkinlikler kapsamında Erguvan Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemekte konuşan Başkan Dursun Ay mutlu personelin verimli iş gücü ve çalışma prensibi konusunda daha başarılı olacağına dikkat çekerek “burada bulunan değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

 

 

    Ben de şantiyede tam üç yıl geçen dönem çalıştım. Yani şantiyede neler oluyor, işler nasıl gidiyor biliyorum. Çok fazla sizinle vakit geçiremiyorum iş yoğunluğundan dolayı ama aklımın bir ucu sizinledir. Sizler de görüyorum; mobilyadan demire kadar her malzemeden üretim yapıyorsunuz. Hatta bir ışıklı kavşak yaptınız, çok beğendik, beğenildi. Orada çok kazalar oluyordu, bunun önüne geçtik. Dolayısıyla Destek Hizmetleri bizim en önemli birimlerimizden birisidir.
 
 
 
 
    Çalışma anında başınızdaki müdürler, şefler ve hatta benimle de iletişime geçebilirsiniz. Ben müdürlerimden de yaptığımız toplantılarda bu konularda bilgi alıyorum. Biz kendi personelimize özel ilgi göstermeye özen gösteriyoruz. Başınıza Allah korusun bir şey geldiğinde beni yanınızda hissetmeniz için her şeyi yapıyorum, yapmaya devam edeceğim. Biliyorsunuz bizim de bünyemizde 800’e yakın taşeron personelimiz vardı. Bunları ayrım gözetmeksizin şirketimize aldık. Biz kimsenin ekmeğine mani olmamak için ayrım gözetmedik” ifadelerini kullandı.
 
 
Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

13.3.2019 11:33

YEŞİLAY da Ali Dilber Dönemi

14.3.2019 17:09

 Küçük; ‘Bizde ortak akıl vardır’

14.3.2019 13:34

Yılmaz’a yoğun ilgi!

16.3.2019 17:06

Çanakkale Zaferi kahramanlık destanıdır!

15.3.2019 13:57

 Küçük; ‘Proje bizim polemik sizin’

NAMAZ VAKİTLERİ