Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[12:54] Ayyıldız, seçim şemasını oluşturdu! -- [12:12] “21.Yüzyıl Öğretmen Nitelikleri ve Öz Farkındalık” Konferansı! -- [12:01] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [17:45] Öğretmen ve öğrencilere yangın tatbikatı! -- [17:31] “Yaşam Sürecinde Başarının Formülü” bulundu! -- [15:40] Gençler futbolda şampiyon belli oldu! -- [15:04] Belediyeden örnek proje! -- [12:57] Rütbelerini Başkan Ay taktı! -- [12:47] Başkan Ay destek için Van’da! -- [12:38] Köroğlu'ndan konferans! --
Gündem
İyi Parti seçim çalışmalarına hızlı başladı!

İYİ Parti Düzce Teşkilatı yerel seçim çalışmalarına hızlı başladı. Haftasonu Düzce Koordinatör Milletvekili görevine getirilen Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Gökhan Beker ve Ayça Altınok Düzce teşkilatıyla bir araya gelerek seçim sürecini değerlendirdiler.

İyi Parti seçim çalışmalarına hızlı başladı!

19.11.2018
243 kez okundu.

    31 Mart 2019’da yapılacak olan Mahalli yerel seçimler için İYİ parti çalışmalara başladı. Haftasonu Düzce Koordinatör Milletvekili görevine getirilen Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır,  GİK üyesi Gökhan Beker ve Ayça Altınok Düzce’ye gelerek  partililerle görüştü.

 

    İl Binasında yapılan görüşmelerde seçim sürecinde yapılacak çalışmalar hakkında partililerle fikir alışverişinde bulunan Ümit Dikbayır,İl Başkanı Yunus Özay Er’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.Başkan Er, “Düzce’de yaptığımız her çalışma genel merkezimizle uyum içinde. Ankara’nın desteğini yanımızda görmekten çok memnunuz. Koordinatör Milletvekilimiz Ümit Bey’le sürekli irtibat halindeyiz. Düzce’yi çok iyi tanıyor ve burada yaşanan tüm sorunlara hakim durumda. Bu da bizim için büyük bir artı. Seçim sürecinde birlikte çalışacağız ve Düzce için çok güzel projeleri birlikte hayata geçireceğiz” dedi.

 

     Düzce Koordinatör Milletvekili Ümit Dikbayır,  “Vatandaş AK Parti’ye kızgın ve bunun faturasını belediye başkanlarına kesecek. İşte bu noktada AK Parti’ye kızgın olan vatandaşlara kendimizi, parti politikamızı iyi anlatmamız gerekiyor.  Çünkü bu halk yüzünü İYİ parti’ye dönmeli.  Onlara MHP’nin AK Parti’den bir farkının olmadığını anlatmalıyız.  Bizler bu iki partinin birbirinin aynısı olduğunu mecliste görüyoruz.  Bildiğiniz tiyatro oynuyorlar. Fındık önergesini  hepimiz gördük. Önergeyi veren MHP ancak oylayacak partililerinin hepsi o anda bahçede. EYT önergemize tüm Türkiye şahit. İlk etapta bize destek verip önergenin kabul edilmesini sağlayan MHP, Genel Başkanlarından aldığı telefonla ikinci etapta çekimser davrandı. İnsanlara bunları tek tek anlatalım. Bu iki parti birbirinden farksızdır” dedi.

 

    Çözüm odaklı çalışmak gerektiğini belirten Dikbayır, “Bizler halkımıza İktidar partisinin yapmadıklarını ya da yanlış yaptıklarını anlatmayacağız. Bizler kendi yapacaklarımızı anlatacağız.  Çünkü anlatmaktan başka çaremiz yok. Ekonomiyi nasıl kalkındıracağız, tarımı nasıl canlandıracağız bunları anlatacağız” dedi.

 

 

     Dikbayır, Türkiye’nin kalkınmasında en etkili yöntemin tarım olduğunu belirterek, “Bu ülke iki alanda kalkınacak. Önce adalet. Çünkü adalet olmadan yatırımcıyı getiremezsiniz. Sonra tarım. Tarım en çabuk kalkınma yöntemidir. Çünkü bizim topraklarımız tarıma müsait. İklimimiz tarıma müsait. İnsanlarımız tarıma müsait.  Bu ülkenin çıkışı tarımdır.  Bakın bu ülkede ilk defa un ihracatına kota getirildi. Sıkıntı çok büyük. Yakında hepimiz aç kalabiliriz.  Çiftçimizin 60 liraya aldığı gübre bugün 130 lira oldu. Doğal olarak çiftçi yeterli gübre alamıyor.  Yeterli gübre atılmayan toprağın verimi düşüyor. Doğal olarak beklenen ürün alınamıyor” dedi.

 

     Düzce’nin bütün sorunlarını tek tek tespit edileceği belirten Dikbayır, “Düzce halkı iktidar partisine destek vermiş ancak karşılığını alamamış. Sizler Düzce’nin bütün sorunlarını tek tek tespit edip, çözüm önerilerinizi halka anlatın. Düzceliler partimizde kaliteli ve üretken bir kadromuz olduğunu görsün. Bizlerde Ankara’da Düzce ile ilgili tüm sorunların takipçisi olacağız” dedi.

 

    Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır,  GİK üyesi Gökhan Beker ve Ayça Altınok, İYİ Parti İlçe Başkanlarıyla da tek tek görüşerek, ilçelerde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ayrıca Ankara heyeti, Düzce  merkez ve ilçe Belediye başkan adayları hakkında da bilgiler alıp değerlendirme yaptılar.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

12.12.2018 15:24

Kasapoğlu, vatandaşla iç içe!

14.12.2018 16:54

Yiğit:yüreğimiz yanıyor!

14.12.2018 14:40

İSLAM SAĞLIK DÜNYASI İSTANBUL’DA BULUŞACAK

13.12.2018 15:18

Yeni acil servis törenle hizmete açıldı!

15.12.2018 14:34

Vatan Partisinin acı kaybı!

NAMAZ VAKİTLERİ