Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:54] Özlü, S Plaka sorununa çözüm üretiyor! -- [16:44] Törenle hizmete açıldı! -- [16:32] Eskimeyen eski dostlar bir araya geldi! -- [16:23] Özlü, günde 3 program ile çalışmalarına devam ediyor! -- [12:21] Uygulamalı Girişimcilik eğitimi tamamlandı! -- [11:41] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [11:25] TSO'dan Gölyaka MYO'ya ekipman desteği! -- [18:30] Sessiz sedasız kongre! -- [18:23] Macera Fuarında Düzce’ye yoğun ilgi! -- [18:17] Güreşçiler Mudanya yolunda! --
Gündem
MHP’li meclis üyelerinden üst geçit talebi!

MHP’li Belediye Meclis Üyeleri, Düzce Üniversitesi öğrencilerinin ve halkın yoğun kullanımında olan üniversite kavşağına üst geçit yapılması talebiyle Düzce Belediye Başkanlığına dilekçe verdi.

MHP’li meclis üyelerinden üst geçit talebi!

21.11.2018
108 kez okundu.

    Dilekçeyi veren MHP’li Meclis Üyelerinin isimleri şu şekilde: Taner Çakı, Ayhan Cicu, Özkan Turan, Murat Özcan ve Feyat Kurt.

 

    Dilekçenin konusu , Düzce Üniversitesi öğrencilerini ve vatandaşların can güvenliğinin bulunmadığı üniversite kavşağı oldu.

 

    MHP’ Belediye Meclis Üyeleri Düzce Belediye Başkanlığına verdikleri dilekçe ile, bu tehlikenin önüne geçilmesi amacıyla karayolları sorumluluğunda olan bölgeye bir üst geçit yapılmasını, karayolları sorumluluğu almıyorsa Düzce Belediyesi’nin ilgilenmesini istedi.

 

ENGELLİ VATANDAŞLAR İLE HALKIN

RAHATLIKLA KULLANABİLECEĞİ BİR ÜST GEÇİT

 

     MHP’li üyelerin imzalarının bulunduğu dilekçede şu sözlere yer verildi: “İlimizin belediye sınırları içinde bulunan Düzce Üniversitesi öğrencilerinin ve halkın kullandığı Şehit Bayram Gökmen Mahallesini ve Orhan Gazi Mahallesini birbirine bağlayan karayollarına ait Düzce Üniversitesi kavşağında engelli vatandaşlar ile halkın rahatlıkla kullanabileceği bir üst geçit yapılmasını talep ediyoruz.

 

    Gerekçe, Düzce Üniversitesi öğrencilerinin ve halkın yoğun kullanımında olan kavşağın can ve mal kaybına sebebiyet vermesinin önüne geçilmesi maksadıyla ivedi bir şekilde uygulanması, eğer karayolları sorumluluğunu erteliyorsa sorumluluk gereği Düzce Belediyesi’nin konuya çözüm getirmesi amaçlanmaktadır.”

 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

14.2.2019 18:30

Sessiz sedasız kongre!

9.2.2019 10:53

Küçük: “Afetlere karşı bilimin tüm olanaklarını kullanacağız”

13.2.2019 14:38

Parke taşını geçici döşedik!

12.2.2019 16:08

Bıyık; “Düzce’yi böyle mi yönetmeye talipsiniz”

12.2.2019 11:18

İyi Parti İGM Adayları sahadan çıkmıyor!

NAMAZ VAKİTLERİ