Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[16:03] Merttürk anjiyo ve doktor eksikliğine değindi! -- [14:44] Kıraathanelere denetim düzenlendi! -- [12:07] Onarım çalışmaları sürüyor! -- [10:20] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [10:18] Hasan Kaya'nın Acı Günü -- [09:25] Hüseyin Deniz Merkeze Alındı -- [17:37] Ay avukatlara şiddeti kınadı! -- [15:40] İddialar araştırılıyor! -- [14:42] Dilber; ‘19 Eylül kahramanların şan ve şeref günüdür’ -- [13:17] Amatör denizci belgesi eğitimi gerçekleştirildi! --
Gündem
Sporcu öğrencilerinden huzurevi ziyareti!

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencileri, “Yaşlılık Bizim de Geleceğimiz, Sen de Duyarlı Ol” başlıklı etkinlik düzenleyerek huzurevi ziyaretiyle bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı.

Sporcu öğrencilerinden huzurevi ziyareti!

13.12.2018
151 kez okundu.

    Stratejik Yönetim dersi kapsamında çeşitli organizasyonlar düzenleyen Düzce Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü, yaptıkları huzurevi ziyaretiyle yaşlıların gönlünü kazanmayı başardı. Farkındalık amaçlı etkinliğe;Düzce Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Korkmaz Yiğiter, Spor Yöneticiliği Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Nurgül T. Kardaş, Beden Eğitimi ve Spor Ana Bilim Dalı yüksek lisans ve Spor Yöneticiliği Bölümü lisans öğrencileri katıldı.

 

    Doç. Dr. Korkmaz Yiğiter huzurevinde yaptığı kısa açıklamada, yaşlılığın her insanın ortak durağı olduğunu, her birimizin yaşlılar için daha duyarlı olması gerektiğini belirterek spor aktivitelerinin her yaş açısından yaygınlaştırılmasının insanımızın ve yeni nesillerimizin sağlığı için çok önemli olduğunu vurguladı.

 

 

     Doç. Dr. Korkmaz Yiğiter; başta Düzce Üniversitesi Rektörlüğüne, Spor Bilimler Fakültesi Dekanlığına, organizasyona destek olan Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı çalışan Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni ve Yüksek Lisans Öğrencisi Mürvet Aydın’a, Huzurevi yetkililerine, organizasyon grubu öğrencilerine ve katılımcılara teşekkür etti.

 

     Öğrencilerle birlikte bu organizasyon sürecinde bulunduğu için mutlu olduğunu ifade eden Dr. Öğr. Üyesi Nurgül T. Kardaş ise yine öğrenci ziyaretlerinin devam edebileceğini, yaşlılarla tanışmanın, muhabbet etmenin ve onların tecrübelerini paylaşmasının gençler için önemli olduğunu belirterek katılımcılara teşekkür etti.

 

 

      Huzurevinde Düzce Üniversitesi öğrencileri, kendi imkanları ile yaşlılara çiçek, yiyecek ve içecek ikramında bulundular. Yaşlılarla müzik eşliğinde dans eden ve birlikte karaokeformatında şarkılar söyleyen sporcu öğrenciler, huzurevinde bulunan Bocce alanında yaşlılarla bir Bocce maçı etkinliği de düzenlediler. Öğretim üyeleri ile Muhammed Remzi Kaya, İlknur Arslan, Muhammed Gökmen, Batuhan Bozatlı, Berkan Polat, Oğuzhan Karadoğan, Sefa Kaan Özkan’ın oluşturduğu organizasyon grubundaki öğrenciler, başarılı şekilde ziyaretlerini tamamladı.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

16.09.2019 15:42

SAĞLIKTA DÜZCE'NİN ADI YOK!..

17.09.2019 18:55

YILMAZ HOŞVER SON NOKTAYI KOYDU!...

13.09.2019 11:15

Mektup Yazarak Affettiğini Söyledi

20.09.2019 09:25

Hüseyin Deniz Merkeze Alındı

14.09.2019 11:57

İyi Parti’den öğrencilere kırtasiye desteği!