Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:56] Uyuşturucu operasyonunda 11 kişi yakalandı! -- [15:01] Leon Kalma, Ahu Orakçıoğlu’nun konuğu oldu! -- [13:56] S Plaka Toplantısı gerçekleştirildi! -- [13:36] Deva Partisi Düzce İl Başkanı Caymaz oldu! -- [13:17] 4 yıllık projeyle başarı sağlandı -- [12:23] DÜ Anaokulu’nda ön kayıtlar başladı! -- [12:08] 2. el oto satışına yeni düzenleme! -- [18:06] Belediye salgının olumsuz etkilerini en aza indirmede önemli rol üstlendi! -- [17:24] Plajda kıyasıya mücadele ettiler! -- [16:07] Şahin; ‘TFF bir şehrin hayalleriyle oynamamalı’ --
Gündem
Rektörden teşekkür belgesi!

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve Üniversite Yönetimi, İç Değerlendirme Ekipleriyle bir araya gelerek başarılı çalışmaları için teşekkür belgesi takdim etti.

Rektörden teşekkür belgesi!

17.1.2019
180 kez okundu.

   Sosyal tesisler yemekhane binasında kahvaltı programı şeklinde gerçekleştirilen etkinliğe; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhan Genç ve Prof. Dr. İdris Şahin, Genel Sekreter Hasan Sadi Ateş, Sürekli İyileştirme Koordinatörü Prof. Dr. Ayla Keçeci, Daire Başkanları ve İç Değerlendirme Ekibinde görev alan personeller katılım sağladı.

 

 

    Programda konuşan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi’nin sürekli iyileştirme kapsamındaki ilk iç değerlendirmesini gerçekleştirdiğini ifade ederek bu sürece katkı sunan herkese teşekkür etti. Bundan sonra her yıl iç değerlendirme sürecini gerçekleştireceklerini vurgulayan Rektör Çakar, farklı birimlerde görev yapan kişilerin başka birimlere giderek değerlendirme yapmasının, kurumun birlikte çalışmalarını sürdürmesi açısından çok değerli olduğuna işaret etti.

 

 

   Her birimin ve her çalışanın farklı bir iş anlayışının olduğunu ve bunların da Düzce Üniversitesi’ne zenginlik kattığını belirten Prof. Dr. Çakar, “Hem bu zenginliklerin farkında olmak, hem de varsa hataları, eksiklikleri yerinde görerek, önlemler almak bizim için, Üniversitemizin gelişebilmesi için çok önemliydi. Bu bir gönüllülüktü, emek veren herkesi ve Sürekli İyileştirme Koordinatörü Prof. Dr. Ayla Keçeci’yi tebrik ediyorum.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

 

 

   Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ın konuşmasının sonrasında yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler veren Düzce Üniversitesi Sürekli İyileştirme Koordinatörü Prof. Dr. Ayla Keçeci, İç Değerlendirme Ekibinde yer alan herkesin bu sürece samimiyetle sahip çıktığını belirterek, mesai saatleri dışında da çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti. Bu çalışmaların ülkemizde pek bilinmeyen bir süreç olduğuna vurgu yapan Prof. Dr. Ayla Keçeci, “Bugün birçok büyük üniversitenin bile bu sürece başlamamışken, soru işaretleri varken, bu ekiple birlikte ortaya çıkan sonuçları görünce gerçekten çok heyecanlandım. Herkese çok teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

 

   Program sonunda, İç Değerlendirme Ekibinde yer alan mensuplara teşekkür belgesi takdim edildi.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

27.06.2020 11:00

YKS’nin ilk oturumu TYT başladı!

29.06.2020 15:41

Yavru serçenin imdadına itfaiye ekipleri yetişti!

29.06.2020 13:38

Bilim Kurulu Üyesi Özkan: Türkiye’de bağışıklık kazanma durumu binde 8

29.06.2020 14:12

Esmer; ‘Kıdem tazminatı tavanı kaldırılmalıdır’

29.06.2020 17:21

Demir, pazarcı esnafının sıkıntılarına dikkat çekti!