Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:16] Hasta yakınlarından yardımseverlik örneği! -- [16:22] Başkan Özlü kimseyi geri çevirmiyor! -- [16:08] Adıge Cumhurbaşkanı'ndan Başkan Özlü'ye ziyaret! -- [14:54] MAHKEME KARAR VERDİ BELEDİYE HAREKETE GEÇTİ -- [12:39] AŞI FARKINDALIĞI İÇİN YÜRÜDÜLER -- [12:27] “Toplumsal Tarihte Çocuk” paneli gerçekleştirildi! -- [12:15] Sergi ziyaretçilerin beğenisine sunuldu! -- [12:10] Yabancı öğrencilere Türkiye’yi anlattı! -- [11:02] Parklara yaz hazırlığı! -- [10:26] ARAMIZDAN AYRILANLAR --
Gündem
Bilgi yarışması ilk turu 18 Şubatta başlıyor!

Düzce Belediyesi tarafından bu yıl 14’üncü kez düzenlenecek olan bilgi yarışmasının ilk turu 18 Şubat Pazartesi günü başlayacak.

Bilgi yarışması ilk turu 18 Şubatta başlıyor!

7.2.2019
105 kez okundu.

   Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından bu yıl 14’üncüsü düzenlenecek olan “Geleneksel Ortaokullar Arası Genel Kültür ve Bilgi Yarışması” ilk tur kura çekimi okul temsilcilerinin katılımıyla yapılan törenle gerçekleştirildi.18 Şubat Pazartesi günü saat 14:00’de başlayacak yarışmalarda okulların temsilcileri kozlarını paylaşacak. İlk turda karşılaşacak okulların belli olduğu kura sonuçları şu şekilde açıklandı;

 

18 Şubat 2019 Pazartesi - 1.Grup  Saat 14.00

 

Gümüşova 75.Yıl Ortaokulu -100.Yıl Ortaokulu-Yeşiltepe Ortaokulu-Mustafa Kemal Ortaokulu

 

18 Şubat 2019 Pazartesi - 2.Grup  Saat 15.00

 

Atatürk Ortaokulu-Kaynaşlı Akv Ortaokulu-Beyciler Ortaokulu-Kaynaşlı Dipsizgöl Ortaokulu

 

21 Şubat 2019 Perşembe  1.Grup Saat 14.00

 

Aziziye Ortaokulu –Hamit Şerifoğlu Ortaokulu-Akçakoca Bahattin Güçlü Ortaokulu –Bilgi Ortaokulu

 

21 Şubat 2019 Perşembe  2.Grup Saat 15.00

 

19 Mayıs Ortaokulu-Gümüşova Ortaokulu-Nasırlı Ortaokulu-Perihan Tulan Ortaokulu

 

26 Şubat 2019 Salı 1.Grup Saat 14.00

 

Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu- Akçakoca Mustafa Açıkalın Ortaokulu-Şehit Cihan Aksarı Ortaokulu-Hürriyet Ortaokulu

 

26  Şubat 2019 Salı 2.Grup Saat 15.00

 

Mehmet Akif İnan Hafız İho - Gölyaka 15 Temmuz İho Hafız Hasan Şen İho  -  M.Zahit Kevseri İho

 

28 Şubat 2019 Perşembe 1.Grup Saat 14.00

 

Cumayeri Ortaokulu-Toki Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu-Çilimli Pırpır Ortaokulu-Yenitaşköprü Ortaokulu

 

28 Şubat 2019 Perşembe 2.Grup Saat 15.00

 

Doğanlı  Eşref Taşhan Ortaokulu-Tevfik İleri İho-Akşemsettin Ortaokulu-Kaynaşlı İmam Hatip Ortaokulu

 

5 Mart 2019 Salı  1. Grup Saat 14.00

 

Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu-Gölormanı Ortaokulu-Yunus Emre Ortaokulu-Gölyaka Sarıdere Kemeryanı Ortaokulu

 

5 Mart 2019 Salı 2. Grup Saat 15.00

 

Fatih Ortaokulu-İsmetpaşa Ortaokulu-Avni Akyol Ortaokulu-Şıralık Vatan Ortaokulu

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

22.4.2019 13:07

KENDİ YURDUNDA SÜRGÜN

19.4.2019 11:30

KİM BU SADETTİN KANTAR?

18.4.2019 10:19

İKİ DEDE BİR TORUN

24.4.2019 11:30

TARİHTEN GELEN BEREKETİN ÖYKÜSÜ

20.4.2019 11:55

Yeypaş ve İntaş’ta yeni yönetimler belirlendi!

NAMAZ VAKİTLERİ