Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:35] Alt yapı çalışmaları Koçyazı da başladı! -- [17:29] Uyarı tabelaları asıldı! -- [17:19] Camilerde çevre düzenlemesi! -- [16:03] Özlü; ‘Maaşları öz kaynaklarımızla ödüyoruz’ -- [14:06] Özlü İstanbul temaslarına devam ediyor! -- [13:53] “Turizm sezonu güvenlik toplantısı” gerçekleştirildi! -- [13:42] Er'den İmamoğlu'na destek! -- [12:39] İmar planları vatandaşla birlikte oluşacak! -- [12:32] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [17:45] Temizlik ve bakım çalışmaları sürüyor! --
Gündem
Vatandaş yorumladı; "Bu Tempoyla Düzce Çağ Atlar"

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, 31 Mart Yerel Seçimler öncesinde çalışmalarıyla göz dolduruyor. Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ın yoğun temposunu görenler “ Erdoğan Bıyık bu tempoyla Düzce Belediye Başkanı olursa Düzce çağ atlar” yorumunu getirdiler.

Vatandaş yorumladı;

11.3.2019
247 kez okundu.

   31 Mart Yerel Seçimler öncesinde çalışmalarıyla ve yaptıklarıyla taraflı tarafsız herkesin takdirini toplayan Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, dur durak bilmeden sıkılmadık el ayak basılmadık yer bırakmama anlayışı ile mesaisine devam ediyor.

 

   Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık seçim çalışmaları kapsamında Düzce Ülkü Ocakları Teşkilatı ile kahvaltı programına katıldı. Kahvaltı Programının ardından Kalıcı Konutlara MHP Teşkilatı ile konvoy halinde çıkarma yapan Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, Düzce Genç İmamhatipliler Derneğini ziyaret etti. Ziyaretinin ardından Çamköy’de coşkulu kalabalığa hitap eden Bıyık, Malatyalıların kaynaşma yemeğine katıldı. Karaca Mahallesinde kahve programına katıldı. Abhaz Kültür Derneği tarafından organize edilen programa katılım sağlayan Bıyık daha sonra Darıcı Mahallesi Sosyal Tesislerinde mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Darıcı Mahallesinde de bir ev ziyareti gerçekleştiren Başkan Adayı Bıyık vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

 

 

ÜLKÜ OCAKLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

 

   Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Düzce Ülkü Ocakları teşkilatı ile kahvaltı programında bir araya geldi. Programa MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Abdullah Bahadir Alperen, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu da katıldı.

 

Program yapılan konuşmaların ardından toplu fotoğraf çekilmesi ile son buldu.

 

 

 

KONVOY HALİNDE KALICI KONUTLARA ÇIKARMA YAPILDI

   Kalıcı Konutlar Bağlantı Yolu üzerinde toplanan MHP Düzce Teşkilatı konvoy halinde harekete geçti. Onlarca aracın katılımıyla gerçekleştirilen Konvoyda MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık gövde gösterisi yaptı.

 

   Kalıcı Konutlardaki bütün bölgelerde konvoy yapıldı. Konvoyu gören araç sürücüleri korna çalarak, yayalar ise el sallayarak destek oldu.

 

   Kalıcı Konutlarda bulunan evler teker teker ziyaret edilerek 31 Mart Yerel Seçimlerinde Erdoğan Bıyık için destek istedi.

 

 

ÇAMKÖY TOKİ ERDOĞAN BIYIK DEDİ

 

   Programına Genç İmamhatipliler Derneğini ziyaret ederek devam eden Bıyık daha sonra Çamköy Toki Konutlarında coşkulu bir kalabalığa hitap etti.

 

   Yüzlerce Çamköy Toki sakini Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ı dinleyerek destek sözü verdi. Mini bir miting havasında gerçekleşen ziyarette Bıyık, “ Sizler üzerinde bu zamana kadar hep baskı yapılmaya çalışıldı. Bizler sizlerin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanındayız. Kimse sizi zor durumda bırakamaz. Bizler sizlerin yanındayız” şeklinde konuştu.

 

 

GEREKEN YAPILACAK

 

   Malatyalılar tarafından organize edilen programa da katılım sağlayan Bıyık, daha sonra Abhaz Kültür Derneğinin programına katıldı. Abhaz Kültür Derneği Yönetim Kurulu tarafından programa katılan protokol üyelerinden yapılmak istenen Kültür Merkezi için destek sözü istendi. Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili ve MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık gerekli yardımın yapılması için tam desek sözü verdiler. Bıyık, “ Bizler Derneği daha önceden ziyaret ettik. Ziyaretimizde yapılan çalışmalar hakkında ve kültür merkezi için gerekli bilgiler aldık ve gerekenin yapılacağının sözünü verdik. Belediye Başkanı olsak da olmasak da böylesi güzel bir çalışmanın içerisinde bizlerde yer almak isteriz. Gerekeni yapma konusunda söz veriyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

DARICI MAHALLESİNE HİZMETİ BİZ GETİRECEĞİZ

 

   Akşam programında Darıcı Mahallesine çıkarma yapan Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, mahalle sakinleri tarafından meşale ile karşılandı. Darıcı Sosyal Tesislerinde gerçekleşen programda mahalle sakinleri “ Düzce’nin son mahalle olan yeri biziz ve bizi mahalle yaptıktan sonra hizmet konusunda geri plana attılar. Yollarımız asfalt yok, 18 uygulaması ile bizleri komşularımız ile düşman etmeye çalıştılar” şeklinde konuştular.

 

   Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, “ Öncelikle Darıcı Mahallesi Muhtarını huzurunuzda tebrik etmek isterim. Kısıtlı imkânlarla mahallenin gelişimi konusunda elinden geleni yapmış. Alt yapısı yapılmış mahallenin ancak mahalle sakinlerinin sosyal olarak zaman geçirebileceği bir park yok. Buraya park yapmak bizlere nasip olur. Bizim aynı Darıcı Mahallesinde olduğu gibi tarım arazisi olan mahallelerde yapmak istediğimiz tarım alanlarının da üretim yaptırmak projemiz Darıcı Mahallesi için çok uygun. Buralarda tarım arazilerini verimli kullanılması adına gerekeni yapacağız. 18 uygulamasından bende mağdurum. Yapılacak olan her şeyi yapacağım ve sizlerin mağduriyetinizi gidereceğim” dedi.

 

   Yoğun programını Darıcı Mahallesinde ev ziyareti ile sonlandıran Başkan Adayı Erdoğan Bıyık gün boyuna binlerce vatandaş ile bir araya geldi.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

13.06.2019 13:56

DALKAVUKLAR HEP KAZANIR!

14.06.2019 12:33

BEN, BENDEKİ BEN VE KENDİM

12.06.2019 14:32

Düzce'ye turist akını!

14.06.2019 15:54

Er ve Keskin’den karne mesajı!

15.06.2019 14:06

YÖK Başkanvekili, yabancı öğrencilerle buluştu!