Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[16:16] Kozmetik ve Parfümeri mağazalarında alınacak önlemler! -- [15:40] Optisyenlik müesseselerinde Covıd-19 önlemleri! -- [15:04] Kitap ve kırtasiye mağazalarında alınacak önlemler açıklandı! -- [14:39] Sürekli İşçi alımı kura çekimi gerçekleşti! -- [14:15] Ticari taksilerde koronavirüs önlemleri! -- [13:58] DÜ'den ‘Tarımsal Atıkların Endüstriye Geri Kazanımı’ için iş birliği! -- [13:40] Oyuncak mağazalarında Covıd-19 önlemleri! -- [13:23] Şahin, Tarım Bakanlığı istişare toplantısına katıldı! -- [12:40] Oto kuaförleri ve yıkamalarda alınacak önlemler! -- [12:24] 9. Meslek Komitesi toplandı! --
Gündem
Halktan MHP ‘nin adayına yoğun ilgi!

31 Mart Yerel, Mahalli İdareler Seçimine sayılı günler kala MHP Yığılca Belediye Başkan adayı Rasim Çam’ın tanıtım toplantısı bugün gerçekleştirildi.

Halktan MHP ‘nin adayına yoğun ilgi!

12.3.2019
156 kez okundu.

   MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve İlçe Başkanı İlhan Yalçın’ın da katılımı ile yapılan tanıtım programına vatandaşların da ilgisi oldukça yoğundu.

 

DÜZCE HALKI NE İSTİYORSA O DOĞRULTU DA

HAREKET ETTİK

 

   Yığılca halkının yoğun ilgisi ile karşılanan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz yaptığı konuşmada, ‘’Düzce halkı ne istiyorsa o doğrultu da hareket ettik, etmeye de devam edeceğiz’’ dedi.

 

   ‘’Bu bağlamda gerek hastanelerdeki mevcut doktor eksikliklerini, gerekse de yol sıkıntıları gibi birçok engelin vatandaşın desteği ve isteği ile aşıldığını ve bunun devam edeceğini’’ söyledi.

 

 

   Esnaf ziyaretleri sonrasın da halka hitap eden Milliyetçi Hareket Partisi Yığılca Belediye Başkan Adayı Rasim Çam yaptığı konuşmada çalışmalarının sadece seçim süreci ile sınırlı kalmayacağını, artarak devam edeceğini söyledi.

 

YIĞILCA HALKI EN İYİSİNİ HAK EDİYOR

 

   Yığılca halkının en iyisini hak ettiğini belirten Çam ‘’doğduğum, doyduğum” olarak nitelendirdiği Yığılca’ya hizmet etmek üzere yola çıktığını belirtti.

 

   Yığılca’nın geleceğinin aydınlık olması için, insan odaklı belediyecilik anlayışı içinde, ekonomik olarak da daha refah bir Yığılca için aday olduğunun da altını çizdi.

 

 

ÇEVRESEL SORUNLARI İYİLEŞTİRECEĞİZ

 

   MHP Yığılca Belediye Başkan adayı Rasim Çam kentin tanıtımının da layığıyla yapılması gerektiğini söyledi. Projelerini de aktaran Çam özellikle Çevresel sorunların iyileştirileceğini belirtti.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

30.05.2020 19:26

Sağlık Bakanlığı’ndan servisler için corona rehberi!

28.05.2020 14:54

Kaynaklar tükeniyor… Tek dünya düzenine yaklaşıyoruz!

1.06.2020 13:16

Kamu bankalarından kredi paketi!

28.05.2020 20:30

Erdoğan yeni kararları açıkladı: Seyahat kısıtlaması kalktı, kafe ve restoranlar açılacak!

30.05.2020 15:59

Bekçi hırsızların saldırısına uğradı!