Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:56] Çarşamba günü bu yollar trafiğe kapanacak! -- [17:31] Ömer Küçük: ‘Merak etmeyin kurtuluyoruz!’ -- [17:23] Su tasarrufuna dikkat çekmek için geliyorlar! -- [17:13] Kavşak çalışmaları tamamlandı! -- [13:12] Özlü; “Cumhurbaşkanımızın gelmesinden rahatsız olmanıza gerek yok” -- [11:32] Voleybol mahalli ligi sona erdi! -- [11:18] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [09:50] Yıldızlar Basketbolda Düzce Şampiyon! -- [09:43] Sevda Taşlı Avrupa İkincisi! -- [09:33] Bilardo 1.ligi başladı! --
Gündem
Halktan MHP ‘nin adayına yoğun ilgi!

31 Mart Yerel, Mahalli İdareler Seçimine sayılı günler kala MHP Yığılca Belediye Başkan adayı Rasim Çam’ın tanıtım toplantısı bugün gerçekleştirildi.

Halktan MHP ‘nin adayına yoğun ilgi!

12.3.2019
84 kez okundu.

   MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve İlçe Başkanı İlhan Yalçın’ın da katılımı ile yapılan tanıtım programına vatandaşların da ilgisi oldukça yoğundu.

 

DÜZCE HALKI NE İSTİYORSA O DOĞRULTU DA

HAREKET ETTİK

 

   Yığılca halkının yoğun ilgisi ile karşılanan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz yaptığı konuşmada, ‘’Düzce halkı ne istiyorsa o doğrultu da hareket ettik, etmeye de devam edeceğiz’’ dedi.

 

   ‘’Bu bağlamda gerek hastanelerdeki mevcut doktor eksikliklerini, gerekse de yol sıkıntıları gibi birçok engelin vatandaşın desteği ve isteği ile aşıldığını ve bunun devam edeceğini’’ söyledi.

 

 

   Esnaf ziyaretleri sonrasın da halka hitap eden Milliyetçi Hareket Partisi Yığılca Belediye Başkan Adayı Rasim Çam yaptığı konuşmada çalışmalarının sadece seçim süreci ile sınırlı kalmayacağını, artarak devam edeceğini söyledi.

 

YIĞILCA HALKI EN İYİSİNİ HAK EDİYOR

 

   Yığılca halkının en iyisini hak ettiğini belirten Çam ‘’doğduğum, doyduğum” olarak nitelendirdiği Yığılca’ya hizmet etmek üzere yola çıktığını belirtti.

 

   Yığılca’nın geleceğinin aydınlık olması için, insan odaklı belediyecilik anlayışı içinde, ekonomik olarak da daha refah bir Yığılca için aday olduğunun da altını çizdi.

 

 

ÇEVRESEL SORUNLARI İYİLEŞTİRECEĞİZ

 

   MHP Yığılca Belediye Başkan adayı Rasim Çam kentin tanıtımının da layığıyla yapılması gerektiğini söyledi. Projelerini de aktaran Çam özellikle Çevresel sorunların iyileştirileceğini belirtti.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

21.3.2019 13:39

BEYKÖY'DEN ACI HABER

23.3.2019 09:39

Bıyık’a büyük destek!

20.3.2019 10:41

Mustafa Kemal Ortaokulu Finlandiya’da!

25.3.2019 12:43

“DÜZCE DEĞİŞİM KONUSUNDA KARARINI VERDİ”

23.3.2019 12:46

NAMAZ VAKİTLERİ