Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:35] Alt yapı çalışmaları Koçyazı da başladı! -- [17:29] Uyarı tabelaları asıldı! -- [17:19] Camilerde çevre düzenlemesi! -- [16:03] Özlü; ‘Maaşları öz kaynaklarımızla ödüyoruz’ -- [14:06] Özlü İstanbul temaslarına devam ediyor! -- [13:53] “Turizm sezonu güvenlik toplantısı” gerçekleştirildi! -- [13:42] Er'den İmamoğlu'na destek! -- [12:39] İmar planları vatandaşla birlikte oluşacak! -- [12:32] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [17:45] Temizlik ve bakım çalışmaları sürüyor! --
Gündem
Özlü; “Cumhurbaşkanımızın gelmesinden rahatsız olmanıza gerek yok”

65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü “Cumhurbaşkanı Düzce’ye neden geliyor diyorlar. Düzce’ye hizmet edeceksek, Düzce’ye bir fayda sağlayacaksak mutlaka Ankara ile aramızın iyi olması lazım, bakanlarla aramızın iyi olması lazım. Cumhurbaşkanınızla ve yardımcısıyla aramızın iyi olması lazım. Cumhurbaşkanımızın ve Bakanlarımızın Düzce’ye gelmelerinden rahatsızlık duymak işi bilmemektir” dedi.

Özlü; “Cumhurbaşkanımızın gelmesinden rahatsız olmanıza gerek yok”

26.3.2019
124 kez okundu.

   31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala çadır programlarına devam eden 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Ağa Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Yoğun sevgi gösterisi, havai fişek ve meşaleler ile karşılanan Özlü, Ağa Mahallesinden tam destek istedi. Özlü’ye Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce İGM adayı Dursun Ay’da eşlik etti.

 

 

   Muhalefetin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Düzce’ye gelmesinden rahatsızlık duymasının gereksiz olduğunu söyleyen Özlü “Cumhurbaşkanı Düzce’ye neden geliyor diyorlar. Düzce’ye her zaman bakan geldi. Benim görev yaptığım dönemde Düzce’ye birçok kez bakan geldi. Muhalefet adaylarının bundan bu kadar rahatsız olmalarının sebebi; Neden Düzce’de AK Parti adayının arkasında bakanlar var ve bundan rahatsızlar. Düzce’ye hizmet edeceksek, Düzce’ye bir fayda sağlayacaksak mutlaka Ankara’yla aramızın iyi olması lazım, bakanlarla aramızın iyi olması lazım.  Cumhurbaşkanımızla ve yardımcısıyla aramızın iyi olması lazım. Bakanların Düzce’ye gelmelerinden rahatsızlık duymak ve rahatsız olmak işi bilmemektir. Ya bunlar Düzce’ye kimin ne zaman gelip gittiğini bilmiyorlar ya da kötü niyetliler, Düzce’yi takip etmiyorlar” dedi.

 

 

   Muhalefetin Düzce’de belli yalanlara sarıldığını ve iftira üzerine seçim kampanyası yaptığını söyleyen Özlü “Muhalefet yalan söylüyor. Bunlardan birisi adaylardan birisine “Terörist” dediğim şeklindeki yalandır. Konu edilen Aziziye toplantısının videosunu gösterdim. 3 gün oldu hala bir ses çıkmadı. Yalan söylüyor, kendisini acındırmak istiyor bu acındırmadan mağduriyet doğurmak istiyor. Bu mağduriyetten de siyasi rant elde etmeye çalışıyor. Son derece çirkin bir politika. Düzce’de siyasete aşağı çeken bu tür söylemlerdir ve bu tip adamlardır. Düzce’ye 2 kuruş fayda sağlamayanlar çıkıp konuşuyor, iftira atıyor ve yalan söylüyorlar. Bunlara inanmayın.

 

 

   99’da aday olmuşsun kazanamamışsın, 2004’de aday adayı olmuşsun aday yapmamışlar. 2009’da aday olmuşsun seni seçmemişler kazanamamışsın. 2014’te aday olmuşsun kazanamamışsın. 2019’da yine adaysın. Önce kendine bakacaksın. Bana bunu sorarlar diye düşüneceksin.

 

   Sayın Bakan Düzce’de hiçbir şey yapmadı diyorlar. Devlet Hastanesi, terminal, bağlantı yolu, kalıcı işyerlerinin yurt olması, kültür merkezi, sokak hayvanları için yaşam merkezi bunların hepsini biz bitirdik” şeklinde konuştu.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

13.06.2019 13:56

DALKAVUKLAR HEP KAZANIR!

14.06.2019 12:33

BEN, BENDEKİ BEN VE KENDİM

12.06.2019 14:32

Düzce'ye turist akını!

14.06.2019 15:54

Er ve Keskin’den karne mesajı!

15.06.2019 14:06

YÖK Başkanvekili, yabancı öğrencilerle buluştu!