Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[15:42] Dilber; ‘Uyuşturucu ile Topyekûn Mücadele Etmeliyiz’ -- [14:07] KAÇAK İÇKİYE GEÇİT YOK -- [12:42] Üniversitede doğuma hazırlık eğitimi! -- [11:58] Akreditasyon hazırlıkları devam ediyor! -- [09:51] İSTANBUL'DA KİM KAZANDI? -- [16:45] Asfalt yama çalışması başladı! -- [16:39] Yeni kavşakta peyzaj çalışması yapılıyor! -- [16:07] Kadın Girişimciler kooperatifleşiyor! -- [15:32] Huzurevi sakinleriyle oyun sahnelendi! -- [15:22] Hastane çatı restoran kafe açıldı! --
Gündem
AKTROLLER FET֒CÜ MÜ?

CHP'nin Düzce'den sorumlu İstanbul Milletvekili Av. Mahmut Tanal, Twitter’dan kendisini tehdit edip küfürler savuran AKP mensubu şahsın, çevresinde “koyu FET֒cü” olarak bilinmesinden hareketle, ‘Aktroll’ yapılanmasının FET֒yle herhangi bir bağlantısı olup olmadığına ilişkin yazılı soru önergesi verdi.

AKTROLLER FET֒CÜ MÜ?

25.05.2019
218 kez okundu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ın yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığı’na yazılı soru önergesi veren CHP'nin önceki yıllarda Düzce'den sorumlu olan İstanbul Milletvekili Av. Mahmut Tanal, Aktroll yapılanmasındaki FETÖ izini tartışmaya açtı.

 

Son günlerde Twitter üzerinden, diğer sosyal medya platformlarından şahsını tehdit edip küfürler savuran AKP mensubu bir şahsın, çevresinde “Koyu FETÖ’cü” olarak anıldığını öğrendiğini belirten Tanal, “Kamuoyunda  ‘Aktroll’ olarak adlandırılan sosyal medya yapılanmasının FETÖ’yle herhangi bir bağlantısı, iltisakı, irtibatı var mıdır?” diye sordu.

 

KAÇ TANESİNİN TELEFONUNDA BYLOCK TESPİT EDİLDİ?

 

CHP’li Tanal, verdiği önergenin devamında sorularını şu şekilde sıraladı:

 

- Aktrollerin ekseriyeti geçmişte Fetullahçı Terör Örgütü yapılanmasının içerisinde yer almış mıdır?

 

- Aktrollük yapan kaç Twitter kullanıcısının, sosyal medya kullanıcısının cep telefonunda FETÖ’nün kriptolu haberleşme uygulaması ByLock tespit edilmiştir?

 

- Şu anda AKP’nin militanı gibi davranan, fedailiğini üstlenen Aktroll grubu, FETÖ’yle bağlantılarını gizlemek, yargıya hesap vermemek için muhalefete saldıran, tehdit eden, hakaret eden kişilerden mi oluşmaktadır?

 

- Aktroller FETÖ soruşturmaları kapsamında hesap vermekten korktukları için mi AKP’li gözüküp muhalifleri tehdit ve hakaretlerle baskı altına alıyor?

 

- FETÖ’nün siyasi ayağı aydınlatılırsa bazı Aktroll hesaplarını kullananların aslında FETÖ mensubu siyasetçiler olduğunun açığa çıkacağını düşünüyor musunuz?

 

- AKP’den aforoz edilen kimi eski siyasetçilerin “Trol” ve “Troliçe” dediği Aktroller içerisinde geçmişte FETÖ evlerinde abilik ve ablalık yapanlar var mıdır?

 

- Aktroll yapılanmasının arkasında kim vardır?  Aktrolllerin haysiyet cellatlığı yapmalarının, suç işlemelerinin önüne geçmeyi düşünüyor musunuz?

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

20.06.2019 14:10

SAĞLIKTA ÇAĞ MI ATLADIK, ÇIĞ ALTINDA MI KALDIK?

19.06.2019 13:01

Er İmamoğlu’ndan Düzce’ye destek sözü aldı!

20.06.2019 12:37

Çalışmalara ara vererek Düzce'ye döndü!

21.06.2019 13:49

SURİYELİLER NE OLACAK? REFERANDUM

19.06.2019 17:58

İlçe otobüsleri terminale taşınıyor!