Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[10:20] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [10:18] Hasan Kaya'nın Acı Günü -- [09:25] Hüseyin Deniz Merkeze Alındı -- [17:37] Ay avukatlara şiddeti kınadı! -- [15:40] İddialar araştırılıyor! -- [14:42] Dilber; ‘19 Eylül kahramanların şan ve şeref günüdür’ -- [13:17] Amatör denizci belgesi eğitimi gerçekleştirildi! -- [13:10] Kadın Girişimciler çalışmalarını hızlandırdı! -- [13:03] İş birliği protokolü imzaladı! -- [12:53] Hastanedeki sekreterlere iletişim eğitimi verildi! --
Gündem
MAAŞ KRİZİNE SU FATURASI KRİZİ DE EKLENDİ

Düzce Belediyesi’nde yaşanan maaş krizinin yankıları sürerken şimdide su faturası ÖDEYEMEME krizi patlak verdi. Belediyenin resmi web sitesi üzerinden su faturalarını ödemek isteyen vatandaşlar, borçları olmasına rağmen “Borcunuz Yoktur” yazısı ile karşılaşıyor. Bu durum doğal olarak vatandaşları zor durumda bırakıyor.

MAAŞ KRİZİNE SU FATURASI KRİZİ DE EKLENDİ

25.05.2019
380 kez okundu.

Düzce Belediyesinde kamuoyuna yansıyan ve ilk olarak personel maaşlarını ödeyememe ardından ise parça parça ödeme konuları tazeliğini korurken, vatandaşlardan gelen ihbarla yeni bir krizin aralandığı ortaya çıktı.

 

Ramazan ayının başı itibariyle ekonomik tedbirleri hayata geçiren Düzce Belediyesi, 11 milyona yakın su borcu alacağını tahsil için farklı yöntemlere gitme gereği duyarken, su borcu olan ve kredi veya banka kartları ile http://www.duzce.bel.tr üzerinden su faturasını yatırmak isteyen vatandaşlar, kötü bir sürprizle karşılaşıyor.

 

Su Faturası borcu olmasına rağmen Düzce Belediyesi Resmi web adresine giren vatandaşlar, “Borcunuz Yoktur” ibaresi ile karşılaşıyor. Bu nedenle su faturası olmadığını zanneden vatandaşlar, faturalarını öde(ye)medikleri için, sularının kesilmesi ile karşı karşıya geliyor.

 

NE BEYAZ MASANIN, NE DE MALİ HİZMETLERİN KONUDAN HABERLERİ YOK!

 

Konu ile ilgili ihbarda bulunan bir vatandaş, durumu beyaz masaya ilettiğini ancak birimin konudan haberdar olmadıklarını söylediklerini dile getirdi.

 

Bunun üzerine Mali Hizmetler Müdürlüğü yetkililerine yönlendirildiğini ifade eden vatandaş, aynı şekilde müdürlük yetkililerinin de konudan haberdar olmadıklarını söylediklerini paylaştı.

 

Vatandaş; “Ben, http://www.duzce.bel.tr sitesinden kredi kartıyla su faturamı ödemek istiyorum. Düzce Belediyesinin resmi internet sitesine girdiğimde ise, “Borcunuz Yoktur” yazısı ile karşılaşıyorum. Bu nedenle, benim gibi birçok vatandaş su borcunun bulunmadığını zannederek, ödeme yapmıyor ve suları kesiliyor” dedi.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

16.09.2019 15:42

SAĞLIKTA DÜZCE'NİN ADI YOK!..

17.09.2019 18:55

YILMAZ HOŞVER SON NOKTAYI KOYDU!...

13.09.2019 11:15

Mektup Yazarak Affettiğini Söyledi

20.09.2019 09:25

Hüseyin Deniz Merkeze Alındı

14.09.2019 11:57

İyi Parti’den öğrencilere kırtasiye desteği!