Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[10:20] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [10:18] Hasan Kaya'nın Acı Günü -- [09:25] Hüseyin Deniz Merkeze Alındı -- [17:37] Ay avukatlara şiddeti kınadı! -- [15:40] İddialar araştırılıyor! -- [14:42] Dilber; ‘19 Eylül kahramanların şan ve şeref günüdür’ -- [13:17] Amatör denizci belgesi eğitimi gerçekleştirildi! -- [13:10] Kadın Girişimciler çalışmalarını hızlandırdı! -- [13:03] İş birliği protokolü imzaladı! -- [12:53] Hastanedeki sekreterlere iletişim eğitimi verildi! --
Gündem
Tanıtım günleri sona erdi!

Düzce Üniversitesi, Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Düzce Rehberlik ve Araştırma Merkezi iş birliğiyle düzenlenen “Düzce Üniversitesi Tanıtım Günleri”, İstiklal Konferans Salonu’nda beş gün süresince gerçekleştirilen oturumların ardından sona erdi.

Tanıtım günleri sona erdi!

25.05.2019
125 kez okundu.

   Düzce Üniversitesi, Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Düzce Rehberlik ve Araştırma Merkezi iş birliğiyle düzenlenen “Düzce Üniversitesi Tanıtım Günleri”, İstiklal Konferans Salonu’nda beş gün süresince gerçekleştirilen oturumların ardından sona erdi.

 

   Program ile Düzce Üniversitesi akademisyenlerini Düzce’de eğitim gören lise öğrencileri ile buluşturmak, öğrencilerin Düzce Üniversitesi imkanlarından haberdar olmasını sağlamak ve öğrencilerin meslek farkındalığını artırmak amaçlandı.

 

   Düzce Üniversitesi akademisyenlerinin Düzceli öğrencilerle bir araya geldiği etkinliğe; Düzce Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Düzce Turgut Özal Anadolu Lisesi, Düzce Fen Lisesi, Düzce Borsa İstanbul MTA Lisesi, Düzce Fatih MTA Lisesi, Düzce Adnan Menderes MTA Lisesi, Düzce Yavuz Selim MTA Lisesi, Düzce Mevlana MTA Lisesi, Düzce Zübeyde Hanım MTA Lisesi, Düzce İbn-i Sina MTA Lisesi, Düzce Güzel Sanatlar Lisesi, Düzce Farabi Anadolu Lisesi, Düzce Konuralp Anadolu Lisesi, Düzce Atatürk Anadolu Lisesi ile Düzce 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi, Düzce Osman Kuyumcu Anadolu İmam Hatip Lisesi, Düzce Ömer Seyfettin Akdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Düzce Arsal Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri katıldı.

 

   Programda bir konuşma gerçekleştiren Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, etkinlikte Düzce Üniversitesi öğretim elemanlarının kendi akademik birim ve bölümlerini tanıttığını ifade ederek programın önemine değindi.

 

   Üniversite sınavına az bir zaman kaldığına dikkat çeken Murat Yiğit, lise öğrencilerine vakitlerini iyi değerlendirmeleri ve çok çalışmaları tavsiyesinde bulundu. Her geçen gün yıldızı parlayan Düzce Üniversitesi’nde birçok lisans ve ön lisans programı bulunduğunu belirten Yiğit, Düzceli öğrencilerin Düzce Üniversitesi’ni tercih etmesi durumunda hem ekonomik olarak hem de aile yanında yaşamak gibi avantajları olacağını sözlerine ekledi.

 

   Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ın yeniden rektör atanmasından dolayı kendisini tebrik eden Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, programı organize eden Düzce Rehberlik ve Araştırma Merkezi’ne ve Düzce Üniversitesi akademisyenlerine teşekkür etti.

 

   Oturumlarda; Mühendislik Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Orman Fakültesi, Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, İşletme Fakültesi, Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu, Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi ile Eğitim Fakültesi, Tıp Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi ve İlahiyat Fakültesi akademisyenleri konuk öğrenciler için bilgilendirici sunumlarını gerçekleştirdi.

 

   Düzce Üniversitesi’nin Fakülteleri ve Yüksekokulları bünyesinde yer alan lisans ve yüksek lisans programları, akademisyen kadrosu, eğitim müfredatı, laboratuvar imkanları, staj, sosyal, kültürel ve bilimsel olanaklar gibi birçok konuda faydalı bilgiler paylaşan Düzce Üniversitesi akademisyenleri, konuk öğrencilere eğitim ve kariyer hayatları için yol gösterici açıklamalarda bulundu.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

16.09.2019 15:42

SAĞLIKTA DÜZCE'NİN ADI YOK!..

17.09.2019 18:55

YILMAZ HOŞVER SON NOKTAYI KOYDU!...

13.09.2019 11:15

Mektup Yazarak Affettiğini Söyledi

20.09.2019 09:25

Hüseyin Deniz Merkeze Alındı

14.09.2019 11:57

İyi Parti’den öğrencilere kırtasiye desteği!