Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[16:54] Uluslararasılaşmanın önemine vurgu yapıldı! -- [16:40] Çeken adaylığını açıkladı! -- [16:20] Hizmet araçları öz kaynaklarla tamir ediliyor! -- [16:13] Tekerlekli sandalye talebi karşılandı! -- [13:15] Mahalle ziyaretleri Kalıcı Konutlarda devam ediyor! -- [13:07] Kavşakta bas geç sistemi aktif hale getirildi! -- [12:57] Bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor! -- [12:47] Asar Suyu Projesi için ulusal bir yarışma düzenlenecek! -- [10:58] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [09:57] BİR BELEDİYE HAYAL EDİYORUM --
Gündem
Türkkan; “Kardiyoloji uzmanı ve cihaz sıkıntısının takipçisiyim”

İYİ Parti TBMM Grup Başkan Vekili ve Kocaeli İl Başkanı Lütfü Türkan, Düzce’de ki hastanelerde yaşanan kardiyoloji uzmanı ve cihaz sıkıntısının takipçisi olduğunu söyledi. Türkan, “Buradan çıkar çıkmaz Sağlık Bakanı ile görüşme yapacağım” dedi.

Türkkan; “Kardiyoloji uzmanı ve cihaz sıkıntısının takipçisiyim”

16.09.2019
142 kez okundu.

   İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkan, Düzce’nin Akçakoca ve Cumayeri ilçelerinde yaşanan sel felaketi nedeniyle,  partisinin Kocaeli Kadın Kolları Teşkilatı tarafından toplanan yardımları selzede vatandaşlara ulaştırmak üzere, Düzce’ye geldi.

 

   Kadın Kolları teşkilat üyeleri ile birlikte İYİ Parti İl Teşkilatını ziyaret eden Türkan, burada bir basın açıklaması düzenledi. Açıklamasında, Düzce’nin Akçakoca ve Cumayeri ilçesinde yaşanan sel felaketi nedeniyle mağdur olan selzede vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Türkan, “Partimizin Kocaeli Kadın Kolları teşkilatı tarafından, bir süre önce Düzce’de yaşanan sel felaketi nedeniyle yardım kampanyası başlatılmıştı. Yardım kampanyası kapsamında selzede vatandaşlarımız için 1 kamyon dolusu yardım malzemesi toplandı. Bizlerde buraya bu yardımları yerine ulaştırmak için Kadın Kolları Teşkilat üyelerimiz ile birlikte Düzce’ye getirdik” dedi.

 

“SAĞLIK BAKANI İLE GÖRÜŞECEĞİM”

 

   Düzce’de ki kardiyoloji uzmanı ve cihaz sıkıntısı ile ilgili de konuşan Türkan, “Düzce’de kardiyoloji uzmanı ve cihaz sıkıntısı olduğunu ve kalp krizi geçiren vatandaşların çevre illere sevk edildiğini ve sevk edilen çok sayıda hastanın da yollarda can verdiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Bu konu ile ilgili girişimde bulunacağımın sözünü veriyorum. Hatta buradan çıkar çıkmaz, Sayın Sağlık Bakanımız ile telefon görüşmesi yapacağım. Bu işin sonuna kadar takipçisiyim” diye konuştu. 

 

“AKP’NİN SONU GELDİ!”

 

   AK Parti’de yaşanan kopuşları ve kurulacak yeni partiler ile ilgili sorulara da yanıt veren Türkan, “AK Parti’nin sonu geldi” yorumunda bulundu.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

14.11.2019 11:23

KONURALP NE OLUR?

16.11.2019 12:52

Muhtar Acar, İSKİ'ye geçit vermedi!

20.11.2019 09:57

BİR BELEDİYE HAYAL EDİYORUM

13.11.2019 13:43

Yeni yol açma çalışmaları sürüyor!

19.11.2019 15:20

Bir müdür ataması daha!