Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:56] Uyuşturucu operasyonunda 11 kişi yakalandı! -- [15:01] Leon Kalma, Ahu Orakçıoğlu’nun konuğu oldu! -- [13:56] S Plaka Toplantısı gerçekleştirildi! -- [13:36] Deva Partisi Düzce İl Başkanı Caymaz oldu! -- [13:17] 4 yıllık projeyle başarı sağlandı -- [12:23] DÜ Anaokulu’nda ön kayıtlar başladı! -- [12:08] 2. el oto satışına yeni düzenleme! -- [18:06] Belediye salgının olumsuz etkilerini en aza indirmede önemli rol üstlendi! -- [17:24] Plajda kıyasıya mücadele ettiler! -- [16:07] Şahin; ‘TFF bir şehrin hayalleriyle oynamamalı’ --
Gündem
Çağ Güvenlik Başarılı Personellerini Ödüllendirdi

Düzce’nin ilk ve en köklü özel güvenlik şirketi Çağ Özel Güvenlik ve Eğitim Okulu, şirket bünyesinde hizmet veren başarılı personellerini plaket ve takdirname ile ödüllendirdi.

Çağ Güvenlik Başarılı Personellerini Ödüllendirdi

4.10.2019
1311 kez okundu.

Çağ Özel Güvenlik Şirketi sahibi Halil Uzun, düzenlediği törenle şirket bünyesinde başarılı çalışmalar gerçekleştiren personellerine plaket ve takdirname verdi.

 

 

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda düzenlenen törene şirketin üst düzey yöneticileri ve güvenlik personellerinin yanı sıra MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, işadamı Abdullah Danışmaz, Düzce’de faaliyet gösteren fabrikaların genel müdürleri katılım sağladı.

 

 

Tören öncesinde çalışanlarıyla bir araya gelen Halil Uzun, kısa bir seminer vererek yaptıkları işe sahip çıkılması ve güvenlik konularında bilgilendirme de bulundu.

 

 

“HİÇBİR ZAMAN BEN DEMEDİM”

Törenle birlikte bir kez daha kürsüye çıkan Uzun, şirketin kuruluşu ve kısa tarihçesi hakkında katılımcıları bilgilendirmesinin ardından , çalışanlarına teşekkür ederek, şunları söyledi;

 

“Şirketimizin bu günlere gelmesinde siz değerli personellerimizin dürüst ve özverili çalışmalarında katkısı büyüktür. İyi bir kişiliğin özellikleri; dürüstlük, bütünlük, içsel disiplin, eğitilebilirlik, bağlılık, azim, dikkat ve güçlü bir iş ahlakıdır. Doğru kişilik taşıyan birinin sözü eylemlerine uyar. Bu kişi sağlam olur. Davranışları da tutarlı olur. Hiçbir zaman ben demedim. Hep biz dedik ve biz yaptık. Bu hep böyle olacaktır. Başarı ortaktır” dedi.

 

 

Uzun, katılımcılara teşekkür ederek, başarılı personellerinin bugün olduğu gibi bundan sonrada ödüllendirilerek takdir edileceklerini, hukuka ve şirket politikalarına aykırı hareket eden personellerle de yollarını ayıracaklarını ifade etti.

 

 

Uzun konuşmasının ardından ilk olarak manevi desteklerinden ötürü Milletvekili Ümit Yılmaz, işadamı Abdullah Danışmaz ve fabrika müdürlerine plaket takdiminde bulundu.

 

 

Ardından ise başarılı personeller plaket ve takdirname ile ödüllendirildi.

 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

27.06.2020 11:00

YKS’nin ilk oturumu TYT başladı!

29.06.2020 15:41

Yavru serçenin imdadına itfaiye ekipleri yetişti!

29.06.2020 13:38

Bilim Kurulu Üyesi Özkan: Türkiye’de bağışıklık kazanma durumu binde 8

29.06.2020 14:12

Esmer; ‘Kıdem tazminatı tavanı kaldırılmalıdır’

29.06.2020 17:21

Demir, pazarcı esnafının sıkıntılarına dikkat çekti!