Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:42] KGK ve DTSO işbirliği ile çalışan gazetecilere destek! -- [16:36] Valilik yeni tedbir kararlarını açıkladı! -- [16:29] Ay; ‘Yargının bağımsızlığı ve tarafsızlığı hakları sağlanmış savunma ordusu ile gerçekleşecektir’ -- [12:43] Düzce’de koronadan ilk vefat! -- [12:20] Sefer saatlerine yeni düzenleme! -- [18:55] Meteorolojiden uyarı! -- [18:13] Kaçakçılık şubeden operasyon! -- [17:56] Nakdi yardım ve bağışlar ulaştırılıyor! -- [17:33] Konuralp bölgesi pazar yerine sıkı denetim! -- [17:13] Kurala uymayan 29 kişiye tutanak tutuldu! --
Gündem
Erbakan Hoca'nın Vefatının 9'ncu Yıldönümü

Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı Nezir Merttürk, Millî Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 9. Yıldönümünü düzenlediği basın toplantısı ile andı. Merttürk, “Böyle bir liderin de gelecek nesillere sağlıklı aktarılabilmesi için Milli Görüş neferleri olarak elimizden gelen çabayı, gayreti gösterebileceğimiz noktasında hiç kimsenin endişesi olmasın” dedi.

Erbakan Hoca'nın Vefatının 9'ncu Yıldönümü

27.02.2020
424 kez okundu.

Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı Nezir Merttürk, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, Millî Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 9’ncu yıldönümünü anarak, parti olarak yarım kalan Milli Görüş projelerini tamamlayacaklarına dikkati çekti.

 

Merttürk, üç ayların başlangıcı olan Recep ayının ülkemize hayırlar getirmesini dileyerek açıklamalarına başlayarak, şunları söyledi;

“Erbakan hocamızın ne demek istediğini ve ülkemize yapmak istedikleri o projeleri ve güzellikleri halkımıza anlatamaya çalışacağız. Erbakan hoca gelecek demek, Erbakan hoca yorulmayan ve vazgeçmeyen lider demek. Milli üretim demek, İslam Birliği demek, ağır sanayi bereket demek. Sanayileşme noktasındaki yapmış olduğu çalışmayla ülkemizin gerçekten bolluk ve bereketli dönemleri yaşatan bir lider Erbakan konseptiyle halkımızın huzuruna geliyoruz. Böyle bir liderin de gelecek nesillere sağlıklı aktarılabilmesi için Milli Görüş neferleri olarak elimizden gelen çabayı, gayreti gösterebileceğimiz noktasında hiç kimsenin endişesi olmasın.”

 

Millî Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın 27 Şubat 2011 tarihinde hakka yürüyüşünden sonra Milli görüş davasını oğlu Dr. Fatih Erbakan’ın yürüteceğini ve yarım kalan projelerini tamamlayacağını ilan ettiğini belirten Merttürk, “İnşallah Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’la birlikte lav olacağız, fışkıracağız, yeni bir dünyayı kuracağız. Tabii ki bu yenidünyanın maddi ve manevi bir şekilde bütün insanlığın kalkındığı barış ve huzur içerinde olan bir dünya olmasını sağlayacağız. Erbakan hocamızın bırakmış olduğu mirası, Yeniden Refah Partisi olarak üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getireceğiz” dedi.

 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

29.03.2020 13:29

Düzce’de karantinaya alınan sayısı 439'a ulaştı!

30.03.2020 13:07

Toplam sayı 456’ya yükseldi!

30.03.2020 19:03

Düzce Valiliğinden önemli açıklama!

30.03.2020 13:37

'Hayvanların hastalığı yayabileceğine dair bir kanıt bulunmamıştır'

4.04.2020 12:43

 Düzce’de koronadan ilk vefat!