Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[12:43] Yeniden değerleme oranı yüzde 9,11 olarak belirlendi! -- [12:38] Evde corona hastası varsa nelere dikkat edilmeli? -- [18:10] 'Düzce'den nemalanmaya çalışanlara müsaade etmeyeceğiz' -- [18:01] Celil Yağız Sahnesi’ne düzenleme! -- [17:36] Özlü; ‘Bölgenin en güçlü itfaiye teşkilatı kuruluyor’ -- [16:40] Özlü; ‘Dört bir yanda çalışıyoruz’ -- [15:53] ‘15 yaşındaki çocukların dağa gidince mi iradesi oluyor’ -- [13:01] Karaciğer nakli ile daha kaliteli yaşama adım attı! -- [18:24] ‘Düzce’de yaşayan vatandaşlarımızı kışkırtıcı tutum izlenmektedir!’ -- [18:19] Şahin; ‘İKV, Türkiye’nin AB’ye açılan kapısı oldu’ --
Gündem
Dağlı ve Özlü’den Anneler Günü mesajı!

Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayınladılar.

Dağlı ve Özlü’den Anneler Günü mesajı!

9.05.2020
344 kez okundu.

   Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayınladılar.

 

Zülkif Dağlı

 

   Annelerimiz, yeryüzünde en kutsal görevi üstlenen, karşılıksız sevgi, hoşgörü ve mutluluğumuzun kaynağı, bizleri dünyaya getiren ve iyi bir şekilde yetişmemizi sağlayan en değerli varlığımızdır.

 

   Üzerimizde ödeyemeyeceğimiz hakları bulunan, sevgi, fedakârlık ve sabırlarını hiçbir maddi değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz, her zaman baş tacımızdır. Bizleri canından, ruhundan bir parça olarak gören annelerimiz, geçmişten bugüne toplumsal mirasımızı yaşatmada, kültürel ve ahlaki değerlerimizi aktarmada, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı topluma hazırlama ve toplumu inşa etmede en önemli rolü üstlenmiştir. Milletimizin istikbalinde, toplumun huzurunda, mutluluğunda ve sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde annelerimizin rolü çok önemlidir.

 

   Bu aziz milletin güçlü, köklü ve ebedi bir millet olmasını sağlayan, ebediyete intikal etmiş bütün annelerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bugünümüzü, geleceğimizi inşa eden, memleketimizin ışığı ve aydınlığı annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, saygı, hürmet ve şükranlarımı sunuyorum.

 

Faruk Özlü

 

   Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “ Anneler Günü “ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

    Başkan Özlü mesajında;

 

   “ Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kutsalı ve en kıymetlisidir. Bizler ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ diyen bir inancın mensuplarıyız. Sabır deryası ve şefkat timsali olan muhterem annelerimizi yılda bir gün değil her zaman sevgi ve saygı ile hatırlamak en doğru davranış olacaktır. Hayatımızın her anında yanı başımızda olan, başarımızın gönüllü anahtarı, hiçbir karşılık beklemeden merhametleri ile bizleri adeta kuşatan annelerimize verebileceğimiz en güzel hediye onlara sevgiyle sarılmaktır. Başımızın tacı, kalplerimizin ilacı, yuvalarımızın mimarı, dünyadaki en kıymetli hazinemiz cennet kokan annelerimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin bu güzel anlamlı gününü kutlar; sağlık, mutluluk, huzur ve esenlikler dilerim.”

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

25.11.2020 12:40

Öztürk; ‘Öğretmenler sınıfında güzeldir!’

25.11.2020 14:16

Akyıldız; ‘Kadına şiddet politiktir’

25.11.2020 17:22

Çevre yolları birbirine bağlanıyor!

25.11.2020 17:04

Yanıkömeroğlu; ‘Kadına şiddet önlenemez bir hal almıştır’

25.11.2020 13:54

Asuk ;‘Kadın hayatın değişmez bir parçasıdır’