Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[16:55] İYİ Partili Gençler çöp topladı! -- [19:38] Turistik yerlerde inceleme yaptı! -- [19:26] Çamköy mevkiinde çıkan yangın kısa sürede söndürüldü! -- [18:50] İYİ Parti Meclis Üyeleri 500 Gün kitapçığını değerlendirdi! -- [18:39] 10 yıllık su sayaçları değişiyor! -- [18:25] Mezarlıklar koruma altına alınıyor! -- [17:52] Meslek lisesi öğrencileri 28 Eylül’de staja başlayabilir! -- [17:25] Sokak satıcısı suçüstü yakalandı! -- [17:06] Kestane toplarken uçuruma yuvarlanan kişi kurtarıldı! -- [16:16] Filyasyon ekibini yanıltana cezai işlem uygulanacak! --
Gündem
Kurban bayramını kutladılar!

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, CHP İl Başkanı Haluk Demir, DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz ve Gelecek Partisi İl Başkanı Vildan Yıldız Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladılar.

Kurban bayramını kutladılar!

31.07.2020
375 kez okundu.

   Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, CHP İl Başkanı Haluk Demir, DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz ve Gelecek Partisi İl Başkanı Vildan Yıldız Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladılar.

 

Vali Cevdet Atay

 

   Mübarek Kurban Bayramına kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Bayram; huzurdur, dayanışmadır, kardeşliktir. Her bayram olduğu gibi bu bayram da yetimler sevinecek, dargınlar barışacak, geçmişlerimizin ruhuna birer Fatiha göndermeyi de ihmal etmeyeceğiz. Bu güzel hasletlerimiz sayesinde; Türk Milleti, iyi günde de, kötü günde de birlik olabilme, kenetlenebilme, tek yürek, tek yumruk gibi hareket edebilme kabiliyetiyle binlerce yıldır ayakta kalmayı başarmıştır.

 

   Huzurlu bir bayram geçirmemiz için, Valiliğimize bağlı tüm birimlerimiz görev başında teyakkuzda olacaktır. Araçlarıyla yollara çıkan tüm vatandaşlarımızdan dikkatli olmalarını, hız sınırlarına riayet etmelerini, emniyet kemerlerini takmalarını, uykusuz direksiyon başına geçmemelerini ve trafik kurallarına uymalarını istirham ediyorum. Bayram sevincimizi matem havasına büründürmemek için kurallara uyalım. Bu bayramda da Covid-19 salgınıyla mücadele tedbirlerinin hassasiyetle uygulanması, kontrollü sosyal hayat sürecinde mesafenin korunması, maske takılması, temizlik ve izolasyon kurallarına riayet edilmesi önem arz etmektedir.

 

   Bu duygu ve düşüncelerle Düzceli hemşehrilerimin Kurban Bayramı’nı kutluyor; bayramın ülkemize ve tüm İslam âlemine sağlık, mutluluk, barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyorum.

 

Faruk Özlü

 

   Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

 

   Başkan Özlü, “ Sevgili Düzceliler, mübarek Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum. Sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Kurban Bayramımızın İslam alemine ve Türk milletine hayırlar getirmesini niyaz ediyorum” dedi.

 

Yunus Özay Er

 

   İyi parti Düzce il başkanı Yunus Özay Er, bayramların insanlar arasındaki birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren, duygu ve sevinçlerin paylaşıldığı önemli günler olduğunu belirterek, "Bu bayram tüm duygu ve sevinçlerimizi uzaktan paylaşarak sevdiklerimizi riske atmayacağız" dedi.

 

    Er mesajında; “  Bayramlar sevgi, dostluk, birlik, beraberlik ve hoşgörü duygularının en üst düzeyde yaşandığı, küskün ve dargınların kardeşçe kucaklaştığı önemli günlerdir.

 

   Kültürümüzde özel bir yere sahip olan ve küçük büyük hepimizin büyük bir coşku ile kutladığı bu önemli bayramların toplumun bütün fertleri arasında daha fazla kardeşliğe ve dayanışmaya vesile olmasını temenni ediyorum. Korona virüs salgını nedeniyle sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak geçireceğimiz bu bayramda sevdiklerimizin yanında olacağız ancak kucaklaşmayarak onları ve kendimizi virüsten koruyacağız

 

   Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Âleminin Kurban Bayramını en içten duygularla kutluyor, Bayramın tüm insanlığa barış, huzur ve sağlık getirmesini diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

 

Haluk Demir

 

   Ailemizle, dostlarımızla, tüm sevdiklerimizle zaman geçirip, bol bol sohbet edeceğimiz ve özlem gidereceğimiz bir bayrama giriyoruz. Yaz aylarının getirdiği sımsıcak günlerde sevgiye, dostluğa, iyi niyete doğru adım adım ilerliyoruz.

 

   Hepsinden önce ötekileştirmenin olmadığı, özgürlüğün ve kardeşliğin temelinde şekillenen barış dolu bir dünyanın tüm yürekleri bayram heyecanı gibi aydınlatmasını diliyorum. Ülkemizin aydınlık dolu günleri, birlik ve bütünlüğü için yoksulluğa, teröre, eşitsizliklere cumhuriyet ve demokrasinin ışığıyla ancak hep beraber olduğumuz takdirde karşı koyacağımızı bu vesile ile belirtmek istiyorum.

 

   Halkımız ve İslam dünyası için sağlıklı, huzurlu ve umutlu bir bayram olmasını ümit ediyor, herkesi saygıyla selamlıyorum.

 

Murat Caymaz

 

   DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, bayramların insanlar arasındaki birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirdiğine dikkat çekerek, “Bu bayram tüm duygu ve sevinçlerimizi uzaktan paylaşarak sevdiklerimizi riske atmayacağız” dedi.

 

   Caymaz mesajında,  Bayramlar sevgi, dostluk, birlik, beraberlik ve hoşgörü duygularının en üst düzeyde yaşandığı, küskün ve dargınların kardeşçe kucaklaştığı önemli günlerdir.

 

   Kültürümüzde özel bir yere sahip olan ve küçük büyük hepimizin büyük bir coşku ile kutladığı bu önemli bayramların toplumun bütün fertleri arasında daha fazla kardeşliğe ve dayanışmaya vesile olmasını temenni ediyorum. Korona virüs salgını nedeniyle sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak geçireceğimiz bu bayramda sevdiklerimizin yanında olacağız ancak kucaklaşmayarak onları ve kendimizi virüsten koruyacağız.

 

   Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Alemi’nin Kurban Bayramı’nı en içten duygularla kutluyor, Bayramın tüm insanlığa barış, huzur ve sağlık getirmesini diliyorum.” İfadelerinde bulundu.

 

Vidan Yıldız

 

   Kurban Bayramı'nın milletimiz ve ülkemiz için huzur, bereket, kardeşlik, barış ve mutluluğa vesile olmasını temenni eder, yurtiçinde ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız başta olmak üzere, tüm İslam aleminin bayramını kutlarım.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

20.09.2020 21:00

Otomobilde uyuşturucuyla yakalanan 2 kişi tutuklandı!

20.09.2020 20:50

Türkiye'de kaçak elektrik kullanım haritası!

23.09.2020 14:47

Uyuşturucu operasyonlarında 4 kişi tutuklandı!

22.09.2020 16:06

Belediyeden 550 aileye kırtasiye çeki!

21.09.2020 17:44

Uzaktan eğitimi iyileştirme çalıştayı online gerçekleştirildi!