Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[12:43] Yeniden değerleme oranı yüzde 9,11 olarak belirlendi! -- [12:38] Evde corona hastası varsa nelere dikkat edilmeli? -- [18:10] 'Düzce'den nemalanmaya çalışanlara müsaade etmeyeceğiz' -- [18:01] Celil Yağız Sahnesi’ne düzenleme! -- [17:36] Özlü; ‘Bölgenin en güçlü itfaiye teşkilatı kuruluyor’ -- [16:40] Özlü; ‘Dört bir yanda çalışıyoruz’ -- [15:53] ‘15 yaşındaki çocukların dağa gidince mi iradesi oluyor’ -- [13:01] Karaciğer nakli ile daha kaliteli yaşama adım attı! -- [18:24] ‘Düzce’de yaşayan vatandaşlarımızı kışkırtıcı tutum izlenmektedir!’ -- [18:19] Şahin; ‘İKV, Türkiye’nin AB’ye açılan kapısı oldu’ --
Gündem
Dünya Yaşlılar Günü mesajı yayınladılar!

Düzce Valisi Cevdet Atay ve Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Dünya Yaşlılar Günü mesajı yayınladılar!

1.10.2020
477 kez okundu.

   Düzce Valisi Cevdet Atay ve Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

 

Cevdet Atay

 

   “Dünden bugüne kültürümüzü, değerlerimizi, örf ve adetlerimizi yarına taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımız olan ve kazandıkları hayat tecrübeleriyle bizlere yön gösteren kıymetli büyüklerimiz şüphesiz bizim en değerli varlıklarımızdır.

 

   Ömürlerinin büyük kısmını, topluma ve ülkemize hizmetle geçirmiş insanların, yaşlandıkları ve bakıma muhtaç oldukları dönemde, hayatlarının sonuna kadar insan onuruna yaraşır bir şekilde, bakım talep etme hakları vardır. Şüphesiz bizim en değerli varlıklarımızdır. Toplum olarak da şayet geleceğe daha umutlu bakmak istiyorsak çocuklarımıza, büyüklerimize göstermemiz gereken sevgi ve saygıyı çok iyi anlatıp, aradaki köprüyü daha da sağlamlaştırmak zorundayız.

 

   1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü vesilesiyle, tüm değerli büyüklerimize can-ı gönülden yaşam sevinçlerinin hiç kaybolmadığı, uzun ve sağlıklı ömürler diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

 

Faruk Özlü

 

   Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

   Tüm dünyada her yıl 1 Ekim tarihinde kutlanan Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yaşlı nüfusun toplum içindeki önemine vurgu yaparak şu ifadelerde bulundu: “Toplumumuzun önemli bir değeridir; yaşlılarımıza gösterdiğimiz hürmet. Büyüklerimize gösterdiğimiz sevgi, saygı ve ilgi ile bu alışkanlığımızı nesilden nesile aktarıyoruz. Hayat tecrübeleri ile bize hemen her konuda yol gösteren değerli büyüklerimize bugüne kadar taşıdıkları değerleri, öğretileri ve bizlere kattıkları için teşekkür ediyorum. Her zaman onların yanındayız, istek ve talepleri bizim için çok önemli. Bugünlerde kendilerinden özellikle rica ediyorum; salgın süreci hala devam ediyor. Virüsten korunmaya en çok onların dikkat etmesi gerekiyor. Bizler de onların emrine amadeyiz. Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bu vesile ile çok değerli büyüklerimin 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü tebrik ediyorum, sağlıklı, huzurlu, uzun bir ömür diliyorum.”

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

25.11.2020 14:16

Akyıldız; ‘Kadına şiddet politiktir’

25.11.2020 12:40

Öztürk; ‘Öğretmenler sınıfında güzeldir!’

25.11.2020 17:22

Çevre yolları birbirine bağlanıyor!

25.11.2020 17:04

Yanıkömeroğlu; ‘Kadına şiddet önlenemez bir hal almıştır’

25.11.2020 13:54

Asuk ;‘Kadın hayatın değişmez bir parçasıdır’