Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[14:35] Kariyer planlamanın önemini konuşuldu! -- [13:29] Üniversite birincisi olma başarısını gösterdi! -- [12:57] Orta refüjler temizlenip ağaçlandırılıyor! -- [12:09] Milletvekillerinden KGK ziyareti! -- [11:41] Caddelerdeki tabelalar ışıklandırıldı! -- [11:26] Koç ve Atılgan çifti evlendi! -- [11:13] MEB'den yeni genelge: Sınavlar salgından önce olduğu gibi yapılacak! -- [17:33] Meteoroloji uyardı! -- [17:13] Asuk’un yeni yönetim kurulu belli oldu! -- [13:37] Zabıta ekipleri kömür denetimi yaptı! --
Gündem
Özlü; ‘Düzcespor kurumsallaşmalı’

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor’un şirketleşerek kurumsallaşması yönündeki kararlılığını göstermeye devam ediyor. Başkan Özlü, istikrarlı ve denetiminin de sağlıklı olabileceği bir Düzcespor AŞ’nin aynı ölçekli iller içinde örnek model olacağını söyledi.

Özlü; ‘Düzcespor kurumsallaşmalı’

15.10.2020
553 kez okundu.

   Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor’un şirketleşerek kurumsallaşması yönündeki kararlılığını göstermeye devam ediyor. Başkan Özlü, istikrarlı ve denetiminin de sağlıklı olabileceği bir Düzcespor AŞ’nin aynı ölçekli iller içinde örnek model olacağını söyledi.

 

   Düzcespor’un şirketleşmesi, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün çözüm odaklı girişimleri ve Düzce’nin önde gelen kuruluşlarının da katkılarıyla mutlu sona doğru ilerliyor.

 

DÜZCESPOR A.Ş. KURULUYOR

 

   Yaklaşık 10 gün önce Başkan Özlü’nün çağrısı üzerine Düzce Üniversitesi, Düzce TSO, DESOB, Düzce MÜSİAD, DESKKOP, İl Özel İdaresi, Düzcespor Yönetim Kurulu Üyeleri, Düzce İlinde Sporu Geliştirme Vakfı ilk istişare toplantısında bir araya gelerek konuyu masaya yatırmışlardı. Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen ikinci toplantı da Düzcespor’un şirketleşmesi nezdinde tam destek kararı çıkmasının ardından Başkan Özlü’nün daveti ile yeniden bir araya gelen grup üçüncü toplantısını gerçekleştirdi.

 

 

ÜÇÜNCÜ KEZ BİRARAYA GELDİLER

 

   Toplantıyı değerlendiren Başkan Dr. Faruk Özlü, “Kısa süre içerisinde üçüncü kez arkadaşlarımızla bir araya geldik. Düzcespor için elini taşın altına koyan ve gereken desteği sağlayacakları iradesini net şekilde ortaya koyan arkadaşlarımıza ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

“DÜZCESPOR KURUMSALLAŞMALI, KURUMSALLAŞACAK”

 

   Başkan Özlü, Düzcespor’un kurumsallaşması adına ne gerekiyorsa yaptıklarını, yapmaya da devam edeceklerini, şirketleşme çalışmalarının ise önümüzdeki hafta itibariyle başlayacağını belirterek, “Evet, Düzcespor kurumsallaşmalı, kurumsallaşacak. Bütün yardım ve bağışlar bu şirket üzerinden yapılmalı. Aynı şekilde harcamalarda bu şekilde sağlanmalı. Otokontrolünün de şeffaf şekilde sağlanabileceği bir yapı olmalı. Kısacası, hem kendi içerisinde hem de destekleyenler nezdinde bir güven kaynağı haline gelmeli. Bizler bunun için gereken desteği sağlayacağız ” şeklinde konuştu.

 

 

HEDEF ŞAMPİYONLUK VE 2.LİG

 

   Başkan Dr. Faruk Özlü, takımın durumunu da değerlendirerek, “Takımımız şu an da gayet iyi gidiyor. Aldığı sonuçlarla ve kalitesiyle de yerinin 2.lig olduğunu gösteriyor. İnşallah sezon sonunda şampiyon olarak bunu taçlandıracaklardır” dedi.

 

KURUMLAR DESTEK VERECEK

 

   Ortaya koydukları iradenin Düzcespor’un geleceği açısından büyük önem arz ettiğini belirten Başkan Özlü,2020-2021 sezonu bütçesine katkıda bulunmak adına çalışma yapıldığını ve gereken bütçenin oluşturulduğuna da değinerek şirketleşme yapısının Düzce ölçeğindeki diğer iller için de örnek bir model olacağına dikkati çekti.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

21.10.2020 13:16

DİKKAT!!! SU KESİNTİSİ OLACAK!

21.10.2020 12:19

BELMEK Kursları açılıyor!

22.10.2020 14:25

CHP İl Başkanı Demir karantinadan çıktı!

21.10.2020 18:39

HES’ler bir kentin suyu ile oynuyor!

22.10.2020 13:08

Arıza gece saatlerinde giderildi!