Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[16:03] Merttürk anjiyo ve doktor eksikliğine değindi! -- [14:44] Kıraathanelere denetim düzenlendi! -- [12:07] Onarım çalışmaları sürüyor! -- [10:20] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [10:18] Hasan Kaya'nın Acı Günü -- [09:25] Hüseyin Deniz Merkeze Alındı -- [17:37] Ay avukatlara şiddeti kınadı! -- [15:40] İddialar araştırılıyor! -- [14:42] Dilber; ‘19 Eylül kahramanların şan ve şeref günüdür’ -- [13:17] Amatör denizci belgesi eğitimi gerçekleştirildi! --
Gündem
“BU YAZ DÜĞÜNLER SOSYAL TESİSTE OLACAK”

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş başkanlığında düzenlenen Haftalık Yönetim Koordinasyon toplantısında gündem değerlendirmesi yapıldı. Toplantının gündemini Kalıcı Konutlar Sosyal Tesisleri ile Düzce Lisesi Parkı oluşturdu.

“BU YAZ DÜĞÜNLER SOSYAL TESİSTE OLACAK”

24.03.2015
253 kez okundu.

 

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in başkanlığını yaptığı toplantıya Başkan Vekili Salih Keskinli, Başkan Yardımcıları Şemsettin Yenersoy, Ali Güney, Murat Caymaz, Özel Kalem Müdürü Akif Keleş ve İNTAŞ-YEYPAŞ Genel Müdürü Kenan Gökmen katıldı.

 

Toplantıda Kalıcı Konutlar Sosyal Tesisi’nin durumu hakkında bilgiler paylaşıldı. Kırk beş gün içerisinde tamamlanacağı öğrenilen tesisler hakkında konuşan Başkan Keleş:

 

“Tesis alanında kır düğün salonu, kafeterya, hanımlar lokali. sosyal alanlar olacak ve bu yaz düğünler Düzce Belediyesi Sosyal Tesislerinin kır bahçesinde yapılacak.” dedi.

 

Tesis alanına traverten tipi doğal taş döşeneceğini belirten Başkan Keleş, en az 300 kişilik kapasiteye sahip olacak alanın ortasında da bir süs havuzu olacağını söyledi.

 

Öte yandan Başkan Keleş, eski Düzce Lisesi’nin olduğu alana yapılacak meydan ve park hakkında bilgi verdi. Parka bir Saat Kulesi ve Roma Çeşmesi yapılacağını belirten Başkan Keleş, çalışmaların 1 Kasım’da biteceğini ve Düzce’nin yeni bir yaşam alanına daha kavuşacağını söyledi.

 

Toplantıda Aziziye Pazaryeri’nin yeniden yerleştirilmesine ilişkin yapılan taslak çalışmalar da incelendi. Uydu fotoğraflarının ölçeklendirilmiş hali ile oluşturulan taslak üzerinde pazar tezgahlarının taşınacağı, köy pazarının düzenleneceği ve Sosyal Tesis yapılması planlanan alanlar işaretlenerek proje hazırlanmasına ilişkin karar alındı.

 

Toplantının son gündem maddesi ise şehir merkezinde halen geniş yer kaplayan prefabrik yapıların tespit edilmesi oldu. Başkan Keleş, mevcut görüntü kirliliğinin önüne geçilmesi için uygulanabilecek çözüm önerilerini dinledi.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

16.09.2019 15:42

SAĞLIKTA DÜZCE'NİN ADI YOK!..

17.09.2019 18:55

YILMAZ HOŞVER SON NOKTAYI KOYDU!...

13.09.2019 11:15

Mektup Yazarak Affettiğini Söyledi

20.09.2019 09:25

Hüseyin Deniz Merkeze Alındı

14.09.2019 11:57

İyi Parti’den öğrencilere kırtasiye desteği!