Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[16:03] Merttürk anjiyo ve doktor eksikliğine değindi! -- [14:44] Kıraathanelere denetim düzenlendi! -- [12:07] Onarım çalışmaları sürüyor! -- [10:20] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [10:18] Hasan Kaya'nın Acı Günü -- [09:25] Hüseyin Deniz Merkeze Alındı -- [17:37] Ay avukatlara şiddeti kınadı! -- [15:40] İddialar araştırılıyor! -- [14:42] Dilber; ‘19 Eylül kahramanların şan ve şeref günüdür’ -- [13:17] Amatör denizci belgesi eğitimi gerçekleştirildi! --
Kültür Sanat
15 Temmuz Anısına Pedal Çeviriyorlar...

Etkinliklerin İkinci Gününde Gölyaka ve Çilimli’ye Gittiler...

15 Temmuz Anısına Pedal Çeviriyorlar...

13.7.2017
195 kez okundu.

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü ve Düzce Bisiklet Kulübü tarafından 15 Temmuz şehitleri anısına düzenlenen bisiklet turunun ikinci günü Gölyaka ve Çilimli ilçelerine yapılan ziyaretlerle devam ediyor.

Düzce İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Düzce Bisiklet Kulübü tarafından 15 Temmuz şehitleri anısına düzenlenen ve tüm ilçeleri kapsayan bisiklet turları ikinci günüyle sürüyor. Anıtpark meydanında bir araya gelen grup adına açıklamalarda bulunan Düzce Bisiklet Kulübü Başkanı Birol Aksu, etkinlik program hakkında bilgiler verdi.

Aksu, bugün Gölyaka ve Çilimli’ye gideceklerini ve şehit evleri ile mezarlıkları ziyaret edeceklerini söyledi. Aksu, 15 Temmuz şehitlerini unutturmamak için Almanya’dan Türkiye’ye bisikletleriyle gelen arkadaşlarından da bahsederek, Almanya’dan gelen bisikletlilere Kaynaşlı’ya kadar eşlik edeceklerini dile getirerek, etkinliklerinin ise 16 Temmuz’a kadar devam edeceğini belirtti.

Bisikletli grup açıklamanın ardından yola çıktı.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

14.09.2019 10:10

Çocuk Kulübü kayıtları devam ediyor!