Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[12:26] Mevzu Yığılca İse Gerisi Teferruat -- [11:36] KESİNTİLER DEVAM EDECEK -- [17:12] Aşureler Vali ve Başkan'dan -- [16:54] Haydi Şehir Turuna -- [16:49] ARITMA TESİSİNİN BAKIMLARI YAPILDI -- [16:39] KESKİN, BATI KARADENİZ BÖLGE TOPLANTISINDA -- [11:21] Aramızdan Ayrılanlar -- [18:10] Kaybolan Kız Ailesine Teslim Edildi -- [13:54] Baca Yükseltme Çalışmaları Sürüyor -- [13:50] Desteklemeler Askıda --
Kültür Sanat
Yılsonu Gösterisi Nefes Kesti

2017-2018 Eğitim Öğretim döneminin sona ermesine kısa bir süre kala Hikmet Akın Ortaokulu öğrencileri hazırladıkları yılsonu gösterileriyle ailelerinin karşısına çıktı.

 Yılsonu Gösterisi Nefes Kesti

10.5.2018
422 kez okundu.

Hikmet Akın Ortaokulu, 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminin yılsonu etkinliğinde öğrencilerinin hazırladığı gösterilerle velilerin karşısına çıktı.

 

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tiyatro salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Atay, Halk Eğitim Merkezi Müdürü İlhan Çetin, Hikmet Akın Ortaokulu Müdürü Muazzez Bilgin Dikmen'in yanı sıra okul yönetimi ile veliler katıldı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından okulun bünyesinde faaliyet gösteren anasınıfı öğrencileri tarafından halk oyunları ve danslarıyla başlayan etkinlikte ortaokul öğrencileri tarafından da drama, gitar, tekvando ve koro gösterileri gerçekleştirildi.

 

Resim sergisinin de açıldığı yıl sonu gösterisine katılan aileler, gösterileri büyük bir ilgi ve coşkulu alkışlarla izleyerek çocuklarına destek oldu.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

NAMAZ VAKİTLERİ