Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[16:33] Bekçilik fiziki yeterlilik sınavı nasıl yapılacak? -- [10:53] Kayıp kadın eski eşinin evinde bulundu! -- [10:45] Pat pat kazası: 3 yaralı! -- [10:40] Alman genç İslam'ı seçti! -- [10:02] Şahin; ’Bu acının bir daha yaşanmamasını temenni ediyoruz’ -- [17:21] Bıyık; “Üzüntümüz taze” -- [17:13] Şiddetli yağış geliyor! -- [16:23] 17 Ağustos depremini unutmadılar! -- [16:08] 17 Ağustos’u andılar! -- [15:31] Kavşak çalışmaları devam ediyor! --
Kültür Sanat
Sergi ziyaretçilerin beğenisine sunuldu!

Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarım Programı öğrencilerinin çalışmalarından oluşan sergi, Gölyaka Meslek Yüksekokulu’nda ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Sergi ziyaretçilerin beğenisine sunuldu!

25.4.2019
123 kez okundu.

   Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Nejla Özmen tarafından açılışı yapılan sergide; fotoğraf, temel tasarım, özgün baskı, perspektif ve tipografi gibi pek çok alandaki çalışmalara ait eserler yer alıyor.

 

   İlginin büyük olduğu sergide,  sadece kâğıt üzerinde değil, okul içerisinde ve duvarlar üzerine de öğrencilerin boyayarak yapmış olduğu çalışmalar dikkat çekiyor. Sergi, 15 Mayıs 2019 tarihine kadar ilgi duyan kurum ve kuruluşlar ile ziyaretçilere açık olacak.

 

 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR