Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[15:42] Dilber; ‘Uyuşturucu ile Topyekûn Mücadele Etmeliyiz’ -- [14:07] KAÇAK İÇKİYE GEÇİT YOK -- [12:42] Üniversitede doğuma hazırlık eğitimi! -- [11:58] Akreditasyon hazırlıkları devam ediyor! -- [09:51] İSTANBUL'DA KİM KAZANDI? -- [16:45] Asfalt yama çalışması başladı! -- [16:39] Yeni kavşakta peyzaj çalışması yapılıyor! -- [16:07] Kadın Girişimciler kooperatifleşiyor! -- [15:32] Huzurevi sakinleriyle oyun sahnelendi! -- [15:22] Hastane çatı restoran kafe açıldı! --
Kültür Sanat
Kültür kursları kayıtları sona erdi!

Düzce Belediyesi bünyesinde düzenlenen Yaz Kültür Kursları kayıtları sona erdi.

Kültür kursları kayıtları sona erdi!

12.06.2019
102 kez okundu.

   Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğü bünyesinde her yıl düzenlenen Yaz Kültür ve Spor Okulları için kayıtlar yaklaşık bir aydır devam ediyordu. Çeşitli branşlar da çocukların yeteneklerini geliştirmesi ve verimli bir yaz tatili geçirmeleri amacıyla her yıl düzenlenen kurslar ailelerden de büyük ilgi görüyor.

 

   Kültür Müdürlüğü kültür branşların da kontenjanların dolduğunu belirterek kayıtların sona erdiğini açıkladı. 24 Haziran’da başlayacak kurslarda Robotik Kodlama, İngilizce, Çocuk Korosu, Görsel Sanatlar, Halk Oyunları, İngilizce Dil Kampı, Fiziksel Gelişim, Keman, Futbol, Sahne Sanatları, Piyano, Voleybol, Zekâ Oyunları, Fen Bilimleri ve Basketbol branşların da eğitimler verilecek.

 

   Kültür Müdürlüğünden yapılan açıklamada Mayıs ayı sonu itibariyle başlayan yeni kayıt döneminde kültür branşların da büyük bir yoğunluk yaşandığı belirtilerek “14 Haziran’da bitecek kayıt tarihi yoğun başvuru talepleri neticesinde erken tarihte sona ermiştir. Ancak spor branşların da kontenjanlarımız bulunmakta ve kayıtlar 21 Haziran tarihine kadar devam edecektir. Kültür kurslarında kontenjanların dolduğunu belirtmek ister, vatandaşlarımıza yoğun ilgilerinden teşekkür ederiz” denildi.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

25.06.2019 15:32

Huzurevi sakinleriyle oyun sahnelendi!