Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[15:49] Yılmaz; ‘Aynı heyecanla kamu emekçilerinin mücadelesini sürdürüyoruz’ -- [14:45] Kurban bayramını kutladılar! -- [12:39] Acemi kasaplar hastanelik oldu! -- [13:48] Meclis üyeleri millet parkı projesini inceledi! -- [13:26] Çiftçiler emeklerinin karşılığını aldı! -- [13:08] Kurban eti pişirmenin püf noktaları bu haberde! -- [17:52] Kurban bayramında uyulması gereken kurallar açıklandı! -- [17:32] Eyüb’ün salıncak hayali gerçek oldu! -- [17:01] Demir; ‘Sizde nasıl bir yüz var’ -- [16:33] Belediyeden yıkılan Düzce Kasrı ile ilgili açıklama! --
Kültür Sanat
Müzik Bölümü Korosu’na SANSEV’den ödül!

Düzce Üniversitesi, Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde düzenlenen 7. SANSEV İstanbul Uluslararası Çoksesli Koro Festivali’nde ödül alma başarısını gösterdi.

Müzik Bölümü Korosu’na SANSEV’den ödül!

8.10.2019
210 kez okundu.

    “Sanatçılar Sanatseverler Kültür ve Dayanışma Derneği’nin” (SANSEV) düzenlediği etkinliğe katılan Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Müzik Bölümü Korosu sergilediği performansla “Koro Şef Uyumu” ödülünün sahibi oldu.

 

   Jürisinde Prof. Ayla Uludere, Prof. Dr. Hasan Uçarsu, Koro Şefi Bülent Halvaşi, Orkestra Şefi İbrahim Yazıcı, Orkestra Şefi Murat Kodallı’nın yanı sıra besteci Turgay Erdener ve Can Aksel Akın gibi müzik ve koro camiasının önde gelen isimlerinin bulunduğu festivale Düzce Üniversitesi korosu; Kerimoğlu Zeybeği ve Bülbülüm Altın Kafeste türkülerinin yanı sıra Vois Sur Ton Chemin ve Dr. Öğr. Üyesi Bahadır Çokamay’ın bestesi Mustafa Kemal’iz Biz adlı eserleriyle katıldı.

 

 

   Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Müzik Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Bahadır Çokamay’ın şefliğinde ve Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Kaptan’ın piyano eşliğinde eserlerini icra eden Düzce Üniversitesi Çoksesli Müzik Korosu, Festival jürisinin değerlendirmeleri sonunda ödüle layık görüldü.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR