Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[16:31] CHP’li Tanal’dan ‘Düzce afet bölgesi ilan edilsin’ talebi! -- [15:37] Düzce Belediyesi afetzedelerin yanında! -- [14:52] İyi Parti teşkilatlarıyla afet bölgesinde -- [14:04] Türkiye kart için pilot il Düzce! -- [13:55] Başkan Er sel bölgesinde! -- [13:54] Yılmaz,Sel Felaketini TBMM'ye taşıdı -- [12:32] 21 Fındık İşçisi kurtarıldı! -- [12:04] Üniversiteden 9 kantin alanı ihalesi! -- [11:13] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [11:07] Cumayeri ve Akçakoca Aşırı Yağışlara Teslim --
Medya
7'den 70'e herkes eğlendi

Düzce Üniversitesi Bahar Şenliklerinde Kubat kampüs alanını dolduran 7'den 70'e binlerce kişiyi hareketli şarkıları ile coştururken, duygusal şarkıları ile de hüzünlendirdi.

7'den 70'e herkes eğlendi

08.05.2015
925 kez okundu.

Düzce Üniversitesinin düzenleyip Zed Ajans'ın organize ettiği Düzce Üniversitesi Bahar Şenlikleri devam ediyor. Şenlikler kapsamında Türk Halk Müziğinin güçlü sesi Kubat sahne aldı. Söylediği hareketli şarkılarla hayranlarını coşturan Kubat, duygusal şarkıları ile de hüzünlendirdi.

Bahçebaşı'ya vefa

Kubat'ın konserinde, 2013 yılının Ağustos ayında vefat eden Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi eski başhekimi Talat Bahçebaşı da unutulmadı. Bahçekapı için hazırlanan ve  “Ailesini, Dostluklarını, Çalışmayı ve Köyünü çok sevdi. Bir de Gesi Bağlarını..” yazılı slayt led ekranda yayınlandı. Eski başhekimin çok sevdiği "Gesi Bağarı" adlı türkü Kubat tarafından seslendirilirken, konser alanını dolduran binlerce kişi duygu dolu anlar yaşattı. Konserin sonunda Rektör Yardımcıları,  Kubat'a teşekkür ederek çiçek hediye etti. Kubat festivalde emeği geçen herkese ve özellikle organizasyon firmasına teşekkür etti.

Bahar şenliklerinin son gününde Türk Pop müziğin sevilen ismi Funda Arar sahne alacak. 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR