Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[16:03] Merttürk anjiyo ve doktor eksikliğine değindi! -- [14:44] Kıraathanelere denetim düzenlendi! -- [12:07] Onarım çalışmaları sürüyor! -- [10:20] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [10:18] Hasan Kaya'nın Acı Günü -- [09:25] Hüseyin Deniz Merkeze Alındı -- [17:37] Ay avukatlara şiddeti kınadı! -- [15:40] İddialar araştırılıyor! -- [14:42] Dilber; ‘19 Eylül kahramanların şan ve şeref günüdür’ -- [13:17] Amatör denizci belgesi eğitimi gerçekleştirildi! --
Sağlık
Yasin Yılmaz Görevine Başladı

Sağlık Bakanlığı tarafından Düzce İl Sağlık Müdürü olarak atanan Dr. Yasin Yılmaz, İl Sağlık Müdürlüğünde gerçekleştirilen devir teslim töreniyle görevine başladı.

Yasin Yılmaz Görevine Başladı

5.12.2018
319 kez okundu.

Dr. Yasin Yılmaz Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’nde düzenlenen devir teslim töreni ile görevi Op. Dr. İbrahim Özcan'dan devraldı.

 

Devir teslim törenine, İl Sağlık Müdürlüğü Başkan, Başkan yardımcıları, Uzmanlar, birim sorumluları ve çok sayıda sağlık çalışanı katıldı.

 

Yaklaşık 1 yıl boyunca Düzce İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Op. Dr. İbrahim Özcan, devir teslim töreninde makamların emanet olduğunu ve görevini gönül rahatlığıyla teslim ettiğini ifade etti, Dr.Yasin Yılmaz'a yeni görevi için başarı temennilerinde bulunarak çiçek takdim etti. 

 

Dr. Yasin Yılmaz ise “1 yıldır Düzce’de başarılı işlere imza atan Özcan'a yukarıya çıkardığı bayrağı teslim alıp yaptıkları hizmetlere yeni hizmetler katmanın çabasında olacağız. Amacımız Bakanlığımızın çalışmaları doğrultusunda Düzce’ deki sağlık hizmetlerini daha üst seviyelere taşımak olacaktır ” dedi.

 

Yılmaz, Düzce sağlığı adına vermiş olduğu hizmetler dolayısıyla Özcan'a teşekkür ederek,  çiçek ve plaket takdim etti.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

16.09.2019 10:28

“Kalp krizinden korunmak için yaşam tarzına dikkat etmeli”

18.09.2019 10:18

Açık Kapı uygulaması devam ediyor!