Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:58] İlçe otobüsleri terminale taşınıyor! -- [16:58] Kaldırımlarda tadilat çalışması! -- [16:49] Düzce üniversitesi ilk 50 de! -- [14:02] Şehir merkezinde korkutan yangın! -- [13:59] Dağlı, Afet Bölgesini İnceledi -- [13:09] Muhtarlık önüne oyun grubu yapıldı! -- [13:01] Er İmamoğlu’ndan Düzce’ye destek sözü aldı! -- [12:24] Sağlık İçin 10 Bin Adım -- [11:16] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [10:52] Anaokulu ön kayıtları başladı! --
Sağlık
SAĞLIKLI YAŞAM PEDAL ÇEVİRDİLER

Yeşilay tarafından Türkiye genelinde "Sağlıklı yaşam için bir nedenim var bir de bisikletim" sloganıyla bu yıl 9'uncusu gerçekleştirilen bisiklet turu, Düzce’de de yoğun katılımı ile gerçekleşti. Yeşilay Düzce Şubesi tarafından düzenlenen etkinlikte yaklaşık 200 kişi İstanbul Caddesi boyunca sağlıklı yaşam için pedal çevirdi.

SAĞLIKLI YAŞAM PEDAL ÇEVİRDİLER

29.04.2019
85 kez okundu.

Yeşilay tarafından Türkiye genelinde eş zamanlı olarak 9'uncusu düzenlenen bisiklet turu Düzce’de de yoğun katılımı ile gerçekleşti. Düzce Belediyesi önünde toplanan Yeşilay Düzce Şubesi gönüllüleri, tur için toplanan kalabalığa şapka ve tişört dağıttı. 

 

 

"Sağlıklı yaşam için bir nedenim var bir de bisikletim" sloganıyla düzenlenen etkinliğe AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ve birçok vatandaş katıldı.

 

Yaklaşık 200 bisikletli İstanbul Caddesi boyunca pedal çevirerek Kentpark’a ardından da Anıtpark’a pedal çevirirken gruba çevrede bulunan vatandaşlarda yoğun ilgisi gösterdi.

 

 

Anıtpark’ta sona eren tur hakkında konuşan Yeşilay Düzce Şube Başkanı Av. Arb.Ali Dilber şu ifadeleri kullandı:

 

“Bisiklet turunda önce ki yıllardan çok farklı olarak bu yıl katılımın çok oldu. 200’ün üzerinde bisikletlinin katıldığı, Yeşilay’ımızın bağımlılıkla mücadele için yapmış olduğumuz etkinliğimize katılım bu yıl çok coşkulu geçti. Burada her geçen gün sporun bağımlılığın karşıtı olduğu vurgulandı. “Yaşasın spor, bağımlılık ölsün “ sloganımız bu dönemde daha çok tuttuğunu düşünüyorum katılımcılara destek verenlere ve bizi coşkuyla karşılayan halkımıza teşekkür ederim.”

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

19.06.2019 12:24

Sağlık İçin 10 Bin Adım