Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[13:29] Düzce’de karantinaya alınan sayısı 439'a ulaştı! -- [17:57] ‘Siper Maske’ üretimi gerçekleştiriliyor! -- [17:22] Trafik ışıklarında ‘Evde Kal’ çağrısı! -- [17:05] Kovid-19 tedbirleri toplantısı yapıldı! -- [11:57] Ihlamur ve süs armudu ağaçları dikildi! -- [18:42] Belediyeden açıklama! -- [17:33] Hırvatistan’dan gelen öğrenciler Düzce’de karantinaya alınacak! -- [16:23] Ulaşım araçlarına buharlı dezenfeksiyon yapıldı! -- [16:08] Komşu il de Koronaya bağlı ilk ölüm gerçekleşti! -- [13:57] Bakan Selçuk’tan flaş ‘YKS’ açıklaması! --
Sağlık
Gastroenteroloji uzmanı atandı!

Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Abdullatif Atatürk Devlet Hastanesinde göreve başladı.

Gastroenteroloji uzmanı atandı!

11.12.2019
162 kez okundu.

   Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Abdullatif Şirin Atatürk Devlet Hastanesinde göreve başladı.

 

   Konu ile ilgili Düzce Valiliği tarafından yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

 

   “Gastroenteroloji uzmanlığı nadir bulunan branşlardan biri olup, temel olarak sindirim sistemi hastalıklarının teşhis ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Bölgemizde bu branşın hastanemizde hizmet vermeye başlaması tedavisi devam eden hastalarımız içinbüyük kolaylık sağlayacak olup; bu branşta il dışına yapılan sevklerde azalacaktır.

 

   Gastroenteroloji Polikliniği’nde muayene olmak isteyen hastalarımız muayene randevularını MHRS sistemi üzerinden veya Alo 182’yi arayarak oluşturabilirler. Düzceli vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden en verimli şekilde faydalanmaları için sağlık kuruluşlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz.”

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR