Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[16:54] Uluslararasılaşmanın önemine vurgu yapıldı! -- [16:40] Çeken adaylığını açıkladı! -- [16:20] Hizmet araçları öz kaynaklarla tamir ediliyor! -- [16:13] Tekerlekli sandalye talebi karşılandı! -- [13:15] Mahalle ziyaretleri Kalıcı Konutlarda devam ediyor! -- [13:07] Kavşakta bas geç sistemi aktif hale getirildi! -- [12:57] Bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor! -- [12:47] Asar Suyu Projesi için ulusal bir yarışma düzenlenecek! -- [10:58] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [09:57] BİR BELEDİYE HAYAL EDİYORUM --
Siyaset
Teşekkür ziyaretleri devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı ve 7 Haziran seçimlerine milletvekili adayı olarak katılan isimler, seçim sonrası teşekkür turlarını sürdürüyor.

Teşekkür ziyaretleri devam ediyor

18.06.2015
217 kez okundu.

Ziyarete CHP Merkez İlçe Başkan ve sekreteri, İl sekreteri ve Milletvekili adayı Ali Fuat Şaşoğlu katıldı.Akpınar Mahallesinde her zaman olduğu gibi son derece sıcak karşılanan partililer,7 Haziran seçimlerinde kendilerine verilen destekten ötürü minnettar olduklarını vurguladılar.

 

 

Muhtar ve seçmenle bir araya gelen partililer sandıkta gösterdiğiniz samimiyetten ve güvenlerinizden ötürü teşekkür ederek başladıkları konuşmalarına,’’Mahallede bundan sonra giderilmesi gereken her türlü sıkıntıda bizlere ulaşabilirsiniz, gösterdiğiniz teveccühten sonra biz çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.’’sözleri kaydedildi.

 

Akpınar Mahallesi bizim için sıradan bir mahalle değildir diyen CHP Merkez İlçe Başkanı Alâeddin Duran,’’Bizim burada zamanında dostluklarız arkadaşlıklarımız oldu. Akpınar bizim için özellik ve ayrıcalık ifade etmektedir. Akpınar’ın sorunu bizim sorunumuzdur. Oy veren ya da vermeyen herkese teşekkür ediyorum.’’dedi.

 

 

 

Akpınar Mahalle Muhtarı Tuncay Er yaptığı konuşmada sözlerine,’’mahallemize gelerek bizleri çok mutlu ettiniz.’’diyerek başladı ve ‘’Ben her zaman söylediğimin arkasındayım, mahalle halkı ile aranızda köprü olmaya devam edeceğim. Bizler dedelerimizin geleneklerini yaşatmak istiyoruz. Sizlerde bizlere bu konularda destek olduğunuz sürece hep birlikte kardeşçe ve insanca yaşamaya devam edeceğiz.’’dedi.

Ardından partililer hoş sohbet havasında geçen ziyaretlerini yine geleceğiz sözleri ile sonlandırdılar.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR