Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[15:44] Çakıcı: ‘Kadın cinayetleri her geçen gün artıyor’ -- [11:22] Okul kantinlerinde o devir kapanıyor -- [11:06] Sayman; ‘Kadın cinayetlerini görmezden geldiler’ -- [10:53] Gölyaka Faruk Öztürk'e Emanet -- [10:43] TSO meclis toplantısı gerçekleşti! -- [10:37] Başkan Yanmaz’dan Çöpoğlu’na ziyaret! -- [10:27] Çocuk Kulübü kayıtları başlıyor! -- [10:22] DÜ'de kayıt işlemleri gerçekleştirildi! -- [10:10] Larvalarla mücadele devam ediyor! -- [10:16] ARAMIZDAN AYRILANLAR --
Siyaset
Teber, Masdaf'ı ziyaret etti

CHP Milletvekili adayı Zafer Teber,Beyköy’de faaliyet gösteren Masdaf firmasını ziyaret etti.

Teber, Masdaf'ı ziyaret etti

22.10.2015
450 kez okundu.

Fabrika çalışanları ve yetkilileri ile bir araya gelen Teber’’İnsan odaklı bir kalkınma anlayışıyla hareket edeceğiz. Ekonomik kalkınmada yalnızca toplam geliri artırmayı değil, insani gelişmeyi de hedefleyeceğiz. Gelir adaletsizliklerine son vereceğiz.

 

İşsizlikle etkin şekilde mücadele edecek, tüm yurttaşlarımıza iş olanağı yaratacağız. Nitelikli iş gücünü yaratacak ve nitelikli işlerle buluşturacağız.

 

Gençler ve kadınlar başta olmak üzere tüm yurttaşlarımızın, ekonomik hayata ve üretime katılmasına fırsat sağlayacağız. Yatırımları ve üretimi ayağa kaldırarak yılda en az 1 milyon kişiye istihdam imkânı sağlayacağız. İşsizliği % 5’in altına indireceğiz. Enflasyonu % 4’ün altına düşüreceğiz.’’cümlelerini kullandı.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

24.08.2019 10:53

Gölyaka Faruk Öztürk'e Emanet