Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[15:13] Elazığ depremi için Belediye’den yardım kampanyası! -- [14:38] Elazığ'a kurtarma ekipleri sevk edildi! -- [14:35] Yılmaz; ‘Elazığ’a yardım TIR’ları ücretsiz gidecek’ -- [13:27] Depremzedeler için yardım kampanyası başlatıldı! -- [13:18] Elazığ Depremi Düzce Fayını tetikler mi? -- [13:15] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [18:44] Düzce’de çekilen ‘Cennet Kuşları’ filminin galası yarın! -- [16:29] Şahin ICC Tahkim toplantısında! -- [16:22] AB heyetini ağırladılar! -- [16:16] Evde bakım hizmeti alan ailelere ziyaret! --
Siyaset
Teber, "AKP, Türkiye’yi yönetememiştir"

Düzce CHP 1.Sıra Milletvekili adayı Zafer Teber Boğaziçi beldesinde seçmenle, Debateks Tekstilde fabrika çalışanları ile bir araya geldi.

Teber,

23.10.2015
449 kez okundu.

Teber her iki ziyaretinde de şu başlıklara değindi.

‘’ Tam 13 yıldır tek başına iktidarda olan AKP, Türkiye’yi yönetememiştir.Bu dönemde Türkiye’nin yapısal hiçbir sorunu çözülememiştir. Aksine her alanda sorunlar derinleşmiş, Türkiye’nin önündeki büyük fırsatlar Kaçırılmıştır. Ülkemizin çok değerli zamanı boşa harcanmıştır.

 

 

 

Bu nedenle yurttaşlarımız karşı karşıya olduğumuz önemli sorunları çözmek için yeni bir siyasi anlayışa ihtiyaç duyulduğunu söylemektedir. Türkiye’yi buhrandan çıkaracak olanlar, geçtiğimiz 13 yılda hayati önem taşıyan her konuda “kandırılanlar” değil, tüm bu konularda bilgisiyle ve öngörüsüyle haklı çıkanlardır. CHP, Türkiye’nin sorunlarına dair bilgisini, eleştirilerinin doğruluğunu ve çözüm önerilerinin gerçekçiliğini kanıtlamıştır.

 

CHP, içinde bulunduğumuz sorunlara ilişkin en doğru teşhisleri yapan ve en doğru çözümleri ortaya koyan partidir. İşte bu nedenle Türkiye’nin sorunlarını çözebilecek tek siyasi parti CHP’dir. CHP her anne babanın çocuğunu güvenle emanet edebileceği bir eğitim sistemini tesis etmek için çalışmaktadır.

 

 

 

CHP barış ve uzlaşı içinde bir arada yaşayan yurttaşların ülkesini kurabilmek için çalışmaktadır. CHP, özgürlükten ve barıştan yanadır. CHP, Türkiye kazansın diye mücadele etmektedir.

 

CHP’nin her sorun için gerçekçi çözümleri vardır. Yetişmiş kadroları ve akılcı projeleriyle CHP, Türkiye’yi yönetmeye hazırdır.’’

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

23.01.2020 10:14

‘Her yerde olacağız’

20.01.2020 10:42

CHP’de Merkez İlçe Can Koyuncu’ya Emanet