Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[15:44] Çakıcı: ‘Kadın cinayetleri her geçen gün artıyor’ -- [11:22] Okul kantinlerinde o devir kapanıyor -- [11:06] Sayman; ‘Kadın cinayetlerini görmezden geldiler’ -- [10:53] Gölyaka Faruk Öztürk'e Emanet -- [10:43] TSO meclis toplantısı gerçekleşti! -- [10:37] Başkan Yanmaz’dan Çöpoğlu’na ziyaret! -- [10:27] Çocuk Kulübü kayıtları başlıyor! -- [10:22] DÜ'de kayıt işlemleri gerçekleştirildi! -- [10:10] Larvalarla mücadele devam ediyor! -- [10:16] ARAMIZDAN AYRILANLAR --
Siyaset
Teber, "AKP, Türkiye’yi yönetememiştir"

Düzce CHP 1.Sıra Milletvekili adayı Zafer Teber Boğaziçi beldesinde seçmenle, Debateks Tekstilde fabrika çalışanları ile bir araya geldi.

Teber,

23.10.2015
440 kez okundu.

Teber her iki ziyaretinde de şu başlıklara değindi.

‘’ Tam 13 yıldır tek başına iktidarda olan AKP, Türkiye’yi yönetememiştir.Bu dönemde Türkiye’nin yapısal hiçbir sorunu çözülememiştir. Aksine her alanda sorunlar derinleşmiş, Türkiye’nin önündeki büyük fırsatlar Kaçırılmıştır. Ülkemizin çok değerli zamanı boşa harcanmıştır.

 

 

 

Bu nedenle yurttaşlarımız karşı karşıya olduğumuz önemli sorunları çözmek için yeni bir siyasi anlayışa ihtiyaç duyulduğunu söylemektedir. Türkiye’yi buhrandan çıkaracak olanlar, geçtiğimiz 13 yılda hayati önem taşıyan her konuda “kandırılanlar” değil, tüm bu konularda bilgisiyle ve öngörüsüyle haklı çıkanlardır. CHP, Türkiye’nin sorunlarına dair bilgisini, eleştirilerinin doğruluğunu ve çözüm önerilerinin gerçekçiliğini kanıtlamıştır.

 

CHP, içinde bulunduğumuz sorunlara ilişkin en doğru teşhisleri yapan ve en doğru çözümleri ortaya koyan partidir. İşte bu nedenle Türkiye’nin sorunlarını çözebilecek tek siyasi parti CHP’dir. CHP her anne babanın çocuğunu güvenle emanet edebileceği bir eğitim sistemini tesis etmek için çalışmaktadır.

 

 

 

CHP barış ve uzlaşı içinde bir arada yaşayan yurttaşların ülkesini kurabilmek için çalışmaktadır. CHP, özgürlükten ve barıştan yanadır. CHP, Türkiye kazansın diye mücadele etmektedir.

 

CHP’nin her sorun için gerçekçi çözümleri vardır. Yetişmiş kadroları ve akılcı projeleriyle CHP, Türkiye’yi yönetmeye hazırdır.’’

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

24.08.2019 10:53

Gölyaka Faruk Öztürk'e Emanet