Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[10:20] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [10:18] Hasan Kaya'nın Acı Günü -- [09:25] Hüseyin Deniz Merkeze Alındı -- [17:37] Ay avukatlara şiddeti kınadı! -- [15:40] İddialar araştırılıyor! -- [14:42] Dilber; ‘19 Eylül kahramanların şan ve şeref günüdür’ -- [13:17] Amatör denizci belgesi eğitimi gerçekleştirildi! -- [13:10] Kadın Girişimciler çalışmalarını hızlandırdı! -- [13:03] İş birliği protokolü imzaladı! -- [12:53] Hastanedeki sekreterlere iletişim eğitimi verildi! --
Siyaset
BEYKÖY Teşkilatı da Görevine Başladı

İyi Parti’de son teşkilatlanma Beyköy’de yapıldı. Abdullah Ayyıldız Belde Başkanı oldu.

BEYKÖY Teşkilatı da Görevine Başladı

18.1.2018
319 kez okundu.

Ercan Katırcıoğlu Başkanlığında Düzce’de yapılanmasını tamamlayan İYİ Parti’de merkez ve 7 ilçe de teşkilatlanmalar tamamlanıp üye çalışmalarına başlandı. Son olarak Beyköy Belde teşkilatlanmasının da tamamlandı İYİ Parti’de Beyköy Belde Başkanı Abdullah Yıldız oldu. 

 

İyi Parti Beyköy BeldeTeşkilatı  Yönetim  Kurulu, Ayşe Konca, Gamze Küçük, Halil Çeneli, İsmail Çolak, Mehmet Değerli, Muharrem Köse, Muzaffer Yavuz, Nermin Altınok, Nurhayat Yılmaz, Sami Altınok, Selahattin Yılmaz, Süleyman Ak, Uğur Kırcı ve Vedat Gösterişli  isimlerinden oluşuyor.

 

Beyköy’le birlikte teşkilatlanma çalışmalarını en hızlı tamamlayan iller arasında yer alan Düzce İYİ Parti,   Genel Başkan Meral Akşener’in Düzce ziyareti için tüm teşkilatlarıyla birlikte hazırlıklarını tamamlıyor. 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

13.09.2019 10:59

MHP'liler İl Divan Toplantısında Buluştu