Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[12:26] Mevzu Yığılca İse Gerisi Teferruat -- [11:36] KESİNTİLER DEVAM EDECEK -- [17:12] Aşureler Vali ve Başkan'dan -- [16:54] Haydi Şehir Turuna -- [16:49] ARITMA TESİSİNİN BAKIMLARI YAPILDI -- [16:39] KESKİN, BATI KARADENİZ BÖLGE TOPLANTISINDA -- [11:21] Aramızdan Ayrılanlar -- [18:10] Kaybolan Kız Ailesine Teslim Edildi -- [13:54] Baca Yükseltme Çalışmaları Sürüyor -- [13:50] Desteklemeler Askıda --
Siyaset
Kongre Bitti Sahaya İndiler

Kuruluş çalışmalarını tamamlayan İYİ Parti, Türkiye genelinde olduğu gibi Düzce’de de sahaya inerek çalışmalarına iyiden iyiye hız verdi. Düzce İl Teşkilatı bu kapsamda Vatan Partisi ve Demokrat Parti İl Teşkilatlarını ziyaret etti.

Kongre Bitti Sahaya İndiler

12.4.2018
103 kez okundu.

Kuruluş ve teşkilatlanma çalışmalarını tamamladıktan sonra 1 Nisan’da büyük kurultayını yapan İYİ Parti'de saha çalışmalarının startı resmen verildi. 

 

İl, Merkez İlçe ve Gençlik Kolları teşkilatlarıyla sahalarda yerini alan ve vatandaşa ulaşan İYİ Parti, siyasi partileride ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunmayı ihmal etmiyor.

 

Bu kapsamda Vatan Partisi ve Demokrat Parti İl teşkilatlarını ziyaret eden İYİ Parti İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu ve beraberindeki heyet, Düzce gündemine dair görüş alışverişinde bulundular.

 

Ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulunan Katırcıoğlu, ortak paydalarının Düzce olduğunu belirterek, “İYİ Parti olarak teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamladık ve 1 Nisan’da gerçekleştirdiğimiz ve 120 bin kişinin katıldığı büyük kurultayımızdan sonra artık sahalara indik. İYİ Parti her kesimden vatandaşı rahatlıkla kucaklayabilecek, hiç kimseyi ötekileştirmeyecek bir parti. Düzce’de her vatandaşa tek tek ulaşacağız ve sorunlarını sıkıntılarını dinleyeceğiz” dedi.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

18.9.2018 18:45

Nuhoğlu, Düzce'deydi

21.9.2018 16:39

KESKİN, BATI KARADENİZ BÖLGE TOPLANTISINDA

NAMAZ VAKİTLERİ