Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:35] Alt yapı çalışmaları Koçyazı da başladı! -- [17:29] Uyarı tabelaları asıldı! -- [17:19] Camilerde çevre düzenlemesi! -- [16:03] Özlü; ‘Maaşları öz kaynaklarımızla ödüyoruz’ -- [14:06] Özlü İstanbul temaslarına devam ediyor! -- [13:53] “Turizm sezonu güvenlik toplantısı” gerçekleştirildi! -- [13:42] Er'den İmamoğlu'na destek! -- [12:39] İmar planları vatandaşla birlikte oluşacak! -- [12:32] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [17:45] Temizlik ve bakım çalışmaları sürüyor! --
Siyaset
Nuhoğlu, Düzce'deydi

Yerel seçim hazırlıklarına başlayan İYİ Parti’de genel merkezden seçilen isimler illeri gezmeye başladı. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayrettin Nuhoğlu da “İyilik kervanı yollarda” sloganıyla gezileri kapsamında Düzce’ye gelerek partiyi ziyaret etti.

Nuhoğlu, Düzce'deydi

18.9.2018
174 kez okundu.

Genel seçimlerden sonra ciddi sıkıntılar yaşayan İYİ Parti’de yerel seçim çalışmaları da başladı. Seçim çalışmaları kapsamında genel merkezden seçilen isimler, illeri gezerek hem incelemelerde bulunuyor hem de gittikleri illerin sorunlarını öğreniyor.

 

“İyilik kervanı yollarda” sloganıyla gezilerine başlayan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayrettin Nuhoğlu geziler kapsamında Sakarya'nın ardından Düzce’ye gelerek il teşkilatını ziyarette bulundu. Nuhoğlu, İl teşkilatında Başkan Yunus Özay Er ve partililerle buluşması ve görüşmelerinin ardından, öğle yemeği için mola verdi.

 

Burada, basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Nuhoğlu, şunları söyledi:

 

“Genel seçimlerin üzerinden 3 ay geçti, mahalli seçimlere ise 6 ay var. Böyle bir dönemde İYİ Parti olarak iyilik kervanı yollarda programını dün itibariyle başlatmış bulunuyoruz. Bildiğiniz gibi İYİ Parti’nin kuruluşu 25 Ekim 2017’dir ve henüz bir yılını doldurmamıştır. Parti kurulduğu günden itibaren çok hızlı bir siyasi hareket yaşadık. Partinin kuruluşu, birinci olağan kurultayımız, ilçe ve il teşkilatlarının kurulması, ilçe ve il kongreleri, birinci olağan üstü kurultay, baskın genel seçimler ve ikinci olağan üstü kurultay gibi on buçuk aya sığan çok hızlı bir trafik yaşadık. İYİ Parti’nin bir ihtiyaçtan kurulduğunu ve bu ihtiyaçtan dolayı da seçimlere mutlaka katılmak istediğini ama iktidar partisinin de İYİ Parti’nin seçimlere girmesinin engellemek için her yolu denediğini tüm kamuoyu bilmektedir.

 

Her şeye rağmen İYİ Parti seçimlere katılmıştır ve çıkan sonuçları değerlendirdiğimiz zaman görülecektir ki AKP 2015 seçimlerine göre yüzde 8 civarında oy kaybetmiştir. Cumhuriyet Halk Partisi, cumhuriyetin en eski partisi olmasına rağmen Türkiye’de iktidar olamayacağını bir kez daha göstermiştir. Halkların Demokratik Partisi Türkiye’nin tamamını kucaklayamadığını ve iktidar olamayacağını bir kez daha göstermiştir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin de Türkiye’de iktidar olma niyeti olmadığını bir kez daha göstermiştir. İYİ Parti ise bütün engellemelere ve maddi imkansızlıklara rağmen yüzde 10.16 oy alarak kendini göstermiştir. İYİ Parti aldığı oy ile köprünün başını tutmuştur. Bundan sonrası kolaydır. Adalet ve Kalkınma Partisi çatırdasa da, yıkılsa da İYİ Parti hazırdır ve Türkiye’yi kurtaracaktır.”

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

12.06.2019 16:58

 ER; ‘6 Maddelik önerge verdik’