Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:03] Selzedelerin “umut ışığı” oldular! -- [14:54] Akçakocalı iş adamından ilçeye yatırım! -- [12:59] İyi Parti’den selzedeler için kitap kampanyası! -- [12:08] Küçük tenisçilerden madalya! -- [12:03] Sokak Hayvanları için bir araya geldiler! -- [11:50] Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi alanında bir ilki gerçekleştirdi! -- [17:13] İstişare toplantısı gerçekleştirildi! -- [15:42] CHP'den Tank Palet fabrikasının devrine tepki! -- [14:45] Akçakoca’da Mevsimlik Tarım İşçilerine Sağlık Taramaları Başladı -- [14:19] Yağmur suyu mazgalları temizleniyor! --
Siyaset
İyi Parti'ye Genel Merkez desteği!

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayrettin Nuhoğlu ve Düzce Koordinatör Milletvekili görevine getirilen Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Düzce İyi Parti Teşkilatında İl Başkanı Yunus Özay Er, ilçe başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelerek 2019 yerel seçim çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundular.

İyi Parti'ye Genel Merkez desteği!

6.11.2018
156 kez okundu.

    İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayrettin Nuhoğlu ve Sakarya Milletvekili ve Düzce Koordinatör Milletvekili Ümit Dikbayır, Düzce İl Teşkilatını ziyaret etti. İyi Parti  İl Başkanı Yunus Özay Er ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte  İlçe Başkanlarının da hazır bulunduğu toplantıda yerel seçim çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundular.

 

   Genel Başkan Yardımcısı Nuhoğlu, “Genel Merkez tarafından yaptığımız anketlerde Düzce ile ilgili olumlu sonuçlar çıkıyor. Bu nedenle Düzce umutlu olduğumuz bir çok il arasında yerini aldı. Düzce benim için de ayrıca önemli bir il. Biliyorsunuz Sakarya milletvekili arkadaşımız Ümit Dikbayır Düzce’nin koordinatör milletvekili.

 

   Genel Merkezimizin aldığı karar doğrultusunda her ile koordinatör olarak da bir genel başkan yardımcısı görevlendirdik. Düzce’nin koordinatör genel başkan yardımcısı da benim. Düzce’nin sorunların biliyorum. Sayın İl Başkanımız Yunus Özay Er de bana Düzce’nin genel yapısı ve yaşanan sıkıntılarla ilgili sık sık bilgi veriyor. Kendisine güvenim sonsuz” dedi.

 

   Düzce koordinatör milletvekili olan İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, “Düzce İl Teşkilatının hareketliliğin den çok memnunum. Göreve geldiğiniz günden bu yana çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Düzce’de yaşanan sorunlara komşu il olduğumuz için zaten vakıfız. İl Başkanımız Sayın Er’le sık sık görüşüyoruz ve Düzce için yapabileceklerimiz hakkında istişare ediyoruz. Kendisinin Düzce ile ilgili çok güzel ve yüksek kazanımlı projeleri var. Bu da bizi çok memnun ediyor” diyerek, su koruma havzasında yer alan Düzce’deki su sorunun takipçisi olacaklarını belirtti.

 

   Genel Başkan Yardımcısı Nuhoğlu ve Koordinatör milletvekili Dikbayır, muhtemel aday adaylarıyla da istişarede bulundu.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR