Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:31] Bakan Yardımcısı Çataklı: Her türlü ihtiyaç karşılanacak! -- [16:31] CHP’li Tanal’dan ‘Düzce afet bölgesi ilan edilsin’ talebi! -- [15:37] Düzce Belediyesi afetzedelerin yanında! -- [14:52] İyi Parti teşkilatlarıyla afet bölgesinde -- [14:04] Türkiye kart için pilot il Düzce! -- [13:55] Başkan Er sel bölgesinde! -- [13:54] Yılmaz,Sel Felaketini TBMM'ye taşıdı -- [12:32] 21 Fındık İşçisi kurtarıldı! -- [12:04] Üniversiteden 9 kantin alanı ihalesi! -- [11:13] ARAMIZDAN AYRILANLAR --
Siyaset
Albayrak aday adaylığını açıkladı

Akçakoca eski belediye başkanı Fikret Albayrak yaptığı basın açıklaması ile CHP’nin Akçakoca belediye başkan aday adayı olduğunu ilan etti.

Albayrak aday adaylığını açıkladı

7.11.2018
112 kez okundu.

CHP İlçe binasına çok sayıda destekçisi ile gelerek müracaatını yapan Fikret Albayrak, yaptığı konuşması ile geçmiş dönemin de kısa bir muhasebesini yaptı.

 

Kendisinin aday adayı olması noktasında yoğun talepler aldığını belirten Albayrak, diğer dönemlerde kendisi adına adaylık düşünürken bu kez halkın telkini doğrultusunda aday olduğunu, dolayısıyla bu seçimde gerçek anlamda ”CHP’nin ve Akçakoca’nın adayı” olduğunu söyledi.

 
Kendi belediye başkanlığı dönemi öncesinde topyekün çalışarak bu işi başardıklarını, küçük bütçelerle seçim alınacağını gösterdiklerini belirten Albayrak, kendi belediye yönetimleri döneminde çok iyi işler yaptıklarını ifade etti.
 
 
Albayrak, kendi döneminde seçim kaybetme ihtimalini hep düşünerek çok iş yaptıklarını kaydederken bu işleri biraz abarttığını bugün kabul ettiğini söyledi. Kendi dönemlerinde yapılanların halk tarafından bugün daha iyi anlaşıldığını da gördüğünü söyleyen Albayrak, bugün sokakta hissettiği şeylerin 2009’dan daha kolay seçim alacağı yönünde bir motivasyon oluşturduğunu vurguladı.
 
 
Siyasi iktidarın baskılarına ve geçirdikleri 30’un üzerinde soruşturmaya rağmen lekesiz bir şekilde belediyeyi bıraktıklarını ifade eden Albayrak, ”Biz seçimleri bugün almış durumdayız. Yeterki partimiz kilitlensin. Tecrübe ve birikimle Akçakoca’yı yeniden kazanabiliriz. Seçimi kaybedersek ben kazanacağım. Seçimi kazanırsak Akçakoca kazanacak” dedi.
 
 
Akçakoca’nın ekonomik anlamda kalkınmasının turizme bağlı olduğunu söyleyen Fikret Albayrak, sözlerini ”Türkiye’nin sahil kentlerindeki turizm merkezleri CHP’de. Akçakoca halkı daha çok kazanmak istiyorsa belediye CHP’de olmalıdır” sözleriyle noktaladı. .
Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR