Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[14:29] Orman Fakültesi ile protokol imzalandı! -- [12:54] Ayyıldız, seçim şemasını oluşturdu! -- [12:12] “21.Yüzyıl Öğretmen Nitelikleri ve Öz Farkındalık” Konferansı! -- [12:01] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [17:45] Öğretmen ve öğrencilere yangın tatbikatı! -- [17:31] “Yaşam Sürecinde Başarının Formülü” bulundu! -- [15:40] Gençler futbolda şampiyon belli oldu! -- [15:04] Belediyeden örnek proje! -- [12:57] Rütbelerini Başkan Ay taktı! -- [12:47] Başkan Ay destek için Van’da! --
Siyaset
Neden Özlü’nün arkasında durmadılar?

Henüz daha Belediye Başkanlığı adaylığı konuşulurken, eski bir vekil tarafından sürekli en ağır eleştirilere uğrayan, eski Bakan ve şimdiki AK Parti Düzce Belediye Başkan adayı Faruk Özlü’nün, o günlerde ne yeni ne eski vekiller, ne oda başkanları ne de STK temsilcileri arkasında durmamıştı.

   Neden Özlü’nün arkasında durmadılar?

29.11.2018
530 kez okundu.

   Bilim Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı, şuan ki AK Parti Düzce Belediye Başkan adayı Faruk Özlü’nün, henüz daha kamuoyunda ismi Belediye Başkan adaylığı için konuşulmaya başlandığı zamandan başlayarak adaylığı kesinleşene kadar olan süreçte,hemen her gün eski bir vekil tarafından sürekli ağır eleştirilere uğramasına, Düzce’de ki bir çok kesim sessiz kalıp, sadece izlemişlerdi.

 

   Bakanlığı döneminde etrafında pervane olan, eski vekillerden Fevai Arslan, Metin Kaşıkoğlu ile yeni vekiller Fahri Çakır, Ayşe Keşir başta olmak üzere Oda Başkanları ve STK Temsilcileri, tüm bu ağır eleştirilere maruz kalan Özlü’nün yanında durmak yerine, 3 maymunu oynamayı tercih etiller!

 

   Peki bu konuda neden sessiz kaldılar?

   Neden Özlü’nün arkasında durmadılar?

 

   Şimdi 40 çeşit bahane sunabilirler ama er geç gerçekler ortaya çıkacak, asıl hedeflenenlerin ne olduğunu zaman gösterecektir!

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

İsmail Akça

3.12.2018

Nedeni Ortada istedikleri Kişi Değil Cumhurbaşkanı Aday göster diği için Kabullenemiyorlar Şekilde Görüldüğü Gibi

KATILIYORUM KATILMIYORUM 

%60,00

SELİM

29.11.2018

ŞİMDİ ÖZLÜNÜN KAPISINDA NÖBET TUTSUNLAR

KATILIYORUM KATILMIYORUM 

%44,44

bukarın hepsi hain

29.11.2018

neden mi durmadılar şuanki vekiller reisi bitirmenin peşindeler. hepsinin fetoyla bir bağı var çünkü

KATILIYORUM KATILMIYORUM 

%50,00

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

NAMAZ VAKİTLERİ